advantageaustria.org - Home © AUSTRIAN TRADE
Flagge Land België
nl / fr
 

Oostenrijkse Post neemt DDS en VOP over 4 oktober 2007

Pakjesdienst  © AUSTRIAN TRADE

Belangrijke expansie op de West-Europese koeriersmarkt: Oostenrijkse Post neemt koeriersdiensten van DHL EXPRESS - DDS in Nederland en VOP in België - over.

 

Na de ondertekening van het overnamecontract („signing“) in augustus van dit jaar vond op 1 oktober 2007 nu ook de overdracht (“closing”) plaats van de twee dochterondernemingen van DHL EXPRESS: „Van Osselaer Pieters Colli Service“ (VOP) in België en „Dedicated Distribution Services“ (DDS) in Nederland.

VOP – Van Osselaer Pieters Colli Service

De vroegere trans-o-flex-dochter VOP vervoert in België jaarlijks 1,5 miljoen zendingen voor een totale omzet van ongeveer 16 miljoen euro. Reeds voor de overname nam VOP alle zendingen van het Duitse trans-o-flex naar België op zich. Door de overname wil men deze relatie verstevigen en de marktpositie van VOP in België versterken.

DDS – DHL Direct Distribution Service

De firma DDS in Nederland met nagenoeg 800.000 zendingen en een jaaromzet van ongeveer 13 miljoen euro is eveneens uit de vroegere trans-o-flex-dochter „Correct Express“ ontstaan. Door de overname van DDS verstevigt de Oostenrijkse Post haar positie op de gespecialiseerde logistieke markt in Nederland waar ze al door trans-o-flex met een joint venture (trans-o-flex Nederland BV, ca. 3 miljoen euro jaaromzet) vertegenwoordigd is.


Zowel VOP als DDS bedienen dezelfde nichemarkt als trans-o-flex in Duitsland. Beide firma’s spitsen zich toe op gespecialiseerde logistiek en gecombineerde vracht. Hun activiteiten worden samengevoegd met die van trans-o-flex, vormen een aanvulling op de activiteiten van de Oostenrijkse Post en profiteren van het toenemende internationale pakjesvolume. Over verdere details van deze acquisitie werd stilzwijgen afgesproken.

 
 
 
 
Austria Logo
© 2007 WKO AUSTRIAN TRADE