Advantage Austria Navigatie tonen 

Houtbewerking en houtverwerking Machinery & Metalware 2/2009

6 mei 2009

Het tweede nummer van 2009 van "Machinery & Metalware", het tijdschrift van de Oostenrijkse federatie van de machine- en metaalwarenindustrie, is pas verschenen en is gewijd aan houtbewerking en houtverwerking.

Duitsland en Zwitserland zijn traditioneel productieve industriemogendheden. Oostenrijk daarentegen wordt op de eerste plaats geassocieerd met Mozartkugeln en toerisme. Maar ondanks de crisis die op de eerste plaats voelbaar is in de industrie, en ook al is het exportvolume niet vergelijkbaar met dat van zijn buurlanden, is de Oostenrijkse machine- en metaalwarenindustrie aan een duidelijke inhaalbeweging begonnen. Van 2006 tot 2008 is de Oostenrijkse machinebouw met 31% gegroeid (in vergelijking: Duitsland +25% en Zwitserland +29%). Ook de ontwikkeling van de metaalwarensector is positief: +20% voor Oostenrijk, +21% voor Duitsland en +10% voor Zwitserland.

Lees verder in Machinery & Metalware 2/2009 [pdf, 3,591.8kb] . Daarnaast wordt de Oostenrijkse houtbewerkingsbranche in de kijker geplaatst.

Klik hier voor de vorige nummers .

Printen