Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Atraktiivne sihtriik Austria

Austria on Euroopa südames asuv oluline majandusriik ning atraktiivne sihtkoht nii ettevõtetele kui ka kvalifitseeritud tööjõule üle kogu maailma.

Nii Euroopa Liidu võrdluses kui ka maailma mastaabis kuulub Austria rikkaimate ja kõrgeimalt arenenud majandusriikide hulka. Enam kui 300 rahvusvahelist ettevõtet on toonud oma Euroopa peakorteri või Euroopa tootmise just Austriasse.

Tänu majanduslikule heaolule, hästi arenenud tervishoiusüsteemile , rahvusvaheliselt tunnustatud haridussüsteemile, stabiilsusele ja turvalisusele pakub Austria oma elanikele eriti kõrget elustandardit . Pealinn Viin on Merceri elukvaliteedi indeksi järgi osutunud korduvalt maailma kõrgeima elustandardiga linnaks.

Austria pakub lisaks stabiilsele majanduskeskkonnale ka muidu esmaklassilisi elamistingimusi. Nende hulgas on geograafilisest asendist tulenev meeldiv mõõdukas kliima ning mitmesugused vaba aja veetmise võimalused . Ükskõik, kas huvitute kunstist ja kultuurist , spordist või kulinaariast – Austrias leidub igaühe jaoks midagi sobivat.

Moodsa tööstusriigina iseloomustab Austriat dünaamiline ja väga mitmekülgne väliskaubandus . Austria ettevõtetel on rahvusvahelised võrgustikud ning nende tooted ja teenused on edukad kogu maailmas.

Lisaks on riik uuenduste esirinnas: väljapaistvad uurimis- ja arendussaavutused tugevdavad Austria majanduse konkurentsivõimet riiklikus ja rahvusvahelises konkurentsis.

Austria ei paku mitte ainult suurepärast elukvaliteeti, vaid ka palju huvitavaid töövõimalusi rahvusvahelistele talentidele. Tugev eksport, palju rahvusvahelisi ettevõteid ja organisatsioone, üle 400 turuliidri ja innovaatiline teadusmaastik loovad atraktiivseid karjäärivõimalusi.

Lisateave võimalustest Austrias leiate:

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA