Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Atrakcyjny cel - Austria

Austria jest ważnym pod względem gospodarczym krajem położonym w sercu Europy i atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorstw i specjalistów z całego świata.

Zarówno w rankingach światowych, jak i tych przygotowywanych przez Unię Europejską Austria zaliczana jest do najbogatszych i najbardziej rozwiniętych gospodarek narodowych . Ponad 300 międzynarodowych przedsiębiorstw zlokalizowało w Austrii swoją główną siedzibę na Europę lub zakład produkcyjny.

Dzięki dobrobytowi gospodarczemu, dobrze rozwiniętemu systemowi służby zdrowia , cieszącemu się zaufaniem w gremiach międzynarodowych systemowi kształcenia, stabilności i bezpieczeństwu, Austria zapewnia mieszkańcom wyjątkowo wysoki standard życia . Stolica Austrii - Wiedeń - w globalnym rankingu miast, w którym punkty przyznawane są za jakość życia, czyli Mercer-Quality of Life-Index wielokrotnie plasowała się na pierwszym miejscu, jako miasto o najwyższym standardzie życia.

Oprócz stabilnej sytuacji ekonomicznej Austria oferuje również doskonałe warunki życia. Dzięki położeniu geograficznemu posiada umiarkowany klimat oraz oferuje bogatą paletę możliwości spędzania wolnego czasu . Każdy znajdzie dla siebie ciekawą propozycję: wielbiciele sztuki i kultury , fani sportu lub miłośnicy dobrej kuchni.

Jako nowoczesny kraj uprzemysłowiony Austria wyróżnia się dynamicznym i bardzo zróżnicowanym handlem zagranicznym . Austriackie przedsiębiorstwa posiadają sieć międzynarodowych powiązań, a ich produkty i usługi osiągają sukcesy na rynkach światowych.

Oprócz tego, kraj ten to wymarzone miejsce dla innowacji: badania i rozwój stoją na bardzo wysokim poziomie, wzmacniając konkurencyjność austriackiej gospodarki na arenie krajowej i międzynarodowej.

Austria oferuje nie tylko wysoki standard życia, ale także interesujące możliwości zawodowe dla osób utalentowanych. Silna gospodarka eksportowa, liczne przedsiębiorstwa i organizacje międzynarodowe, ponad 400 liderów rynkowych oraz innowacyjne środowisko badawcze tworzą atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego dla międzynarodowych specjalistów.

Tutaj dowiedzą się Państwo więcej na temat szans i możliwości osiedlenia się w Austrii:

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA