Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Transit

Maantee ääres sõitev rong © ADVANTAGE AUSTRIA

© ADVANTAGE AUSTRIA

Transiitkaubandus kasvab ülemaailmsete turgude globaliseerumisel aina enam ja suurendab pidevalt oma tähtsust. Siin saate rohkem teavet Austria väliskaubandusettevõtete kompetentsi kohta.

Sisukord:

Austria väliskaubandusettevõtete oskusteave

Austria kaubandusfirmadel on tänu aastakümnete pikkustele kogemustele erakordselt palju oskusteavet rahvusvaheliste turgude kohta. Seega võivad nad osutada suurt abi ekspordi- ja imporditehingute teostamisel. Pidevalt kasvab transiitkaubanduse tähtsus, see tähendab kahe turu ühendamine Austria ettevõtte poolt

Austria kaubandusettevõtteid iseloomustab eriti hea Kesk- ja Ida-Euroopa turgude tundmine. Loomulikult on aga Austria kaubandusfirmad esindatud praktiliselt kõikidel maailma turgudel. Suur paindlikkus toimetada kaup igasse soovitud punkti ning vastava oskusteabe omamine teeb Austria väliskaubandusettevõtetest usaldusväärsed ja otsitud partnerid.

Lisaväärtuse loomine

Austria väliskaubanduse näol on tegemist tõelise edulooga. 2006. aastal õnnestus nii impordi kui ka ekspordi osas ületada maagiline 100 miljardi euro piir. Iga kolmas töökoht sõltub otseselt või kaudselt väliskaubandusest. Austria Väliskaubanduse Nõukogu hindab väliskaubandusettevõtete osa koguimpordist 30%. Kaubandusfirmade panus eksporti on samuti 30%. Ka järgnevateks aastateks prognoosib Austria Väliskaubanduse Nõukogu kasvu, milles oluline osa on ka transiidikaubandusel.

Austria Väliskaubanduse Nõukogu hinnangul loob transiidikaubandus Austrias lisaväärtust ca 3 miljardi euro suuruses summas. Austria väliskaubandusfirmade oskusteabel on oluline roll Austria viimaste aastate ekspordiedus.

European Experts in Trade

Pakkumine - Teie eelis

Uuele ja võib-olla ka raskele teele on kõige parem asuda koos kogenud partneriga. Koostöö ja partnerlus mõne Austria väliskaubandusettevõttega eksportturgude hõlvamisel on paljudel juhtudel majanduslik mõistlik alternatiiv otsesele enda tegevusele uuel turul.

Koostöö Austria väliskaubandusfirmadega pakub nii Austria kui ka teiste riikide tootjatele arvukalt eeliseid:

 • riskide minimeerimine turu hõlvamisel ja hõlmamisel
 • hinnalt soodne aastate jooksul kogutud kaubandusliku oskusteabe kasutamine
 • turgude kauguse ja ajavahe ületamine
 • finantsstrateegiate ja logistika tundmine ja kasutamine.

Leidke enda European Expert in Trade aadressilt www.foreign-trade.at .

See kodulehekülg pakub Teile:

 • partnereid efektiivseks ekspordiks ja impordiks
 • European Experts in Trade´i eksklusiivse andmebaasi teenust
 • partneriotsingut
 • tooteotsingu
 • riigiotsingut
 • optimaalset teed, et müüa tooteid Euroopa Liidus, Kesk- ja Ida-Euroopas, Aasias, Austraalias või Ameerikas; või usaldusväärset partnerit soodsa hinnaga importimiseks
 • ulatuslikku infot väliskaubanduse kohta.

Bundesgremium des Außenhandels
Bundesgremium des Außenhandels
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Wien
Österreich
 
+43 5 90 900 3561
 
+43 5 90 900 292
foreign-trade@wko.at
 
http://www.foreign-trade.at
Autor::
Dr. Manfred Kandelhart
Allikas:
Bundesgremium des Außenhandels

Lingid teema kohta

 
European Experts in Trade
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA