Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Tarımsal üretimde 140 yıldır süren verimlilik artışı

Bir Avusturya'lı aile şirketi tarım teknolojilerinde on yıllardır standartları belirliyor.

1871 yılında kurulan Avusturya'lı şirket Pöttinger , kurulduğu günden bu yana tarım teknolojileri ile sıkı sıkıya bağlı kalmıştır. Grieskirchen'li makine imalatçısı, 1960 yılında geliştirmiş oldukları çayır biçme ve rulo balya makinesi ile sektörde çığır açan bir başarı sağlamıştı. Bu ve bunun gibi buluşlar sayesinde, aile şirketi emek yoğun bir sektör olan tarımsal üretimde çalışma kolaylığı sağlamıştı.

Pöttinger, damperli römork geliştirme çalışmalarında da en başından itibaren iş başındaydı. Geçmişin öncü şirketi, bu segmentte günümüzde dünya lideri konumundadır. Sürekli olarak genişletilmekte olan ürün yelpazesi, artık eksiksiz bir şekilde tüm hasat sürecini karşılamaktadır: Çayır biçme makineleri, yükleme, hasat ve silaj römorkları, bunların yanında pulluklardan , ekme makinelerine kadar, tüm toprak işleme makinelerini içermektedir.

Avusturya üretimi kalite, yalnızca yerel çiftçiler tarafından talep edilmekle kalmamıştır. Bu Avusturya'lı şirket, 13 satış ve dağıtım şubesi ve 3 üretim merkezi ile dünya çapında faaliyet göstermektedir.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA