Advantage Austria Показати навігацію

Зростання ефективності виробництва для сільського господарства на протязі 140 років

Австрійське сімейне підприємство вже на протязі кількох десятиліть є законодавцем стандартів у виробництві сільськогосподарської техніки.

Австрійське підприємство  Pöttinger було засноване в 1871 році і з самого початку присвятило свою діяльність сільськогосподарській техніці. У 1960 році машинобудівники із Гріскірхена досягли справжнього новаторського успіху ― вони створили самохідний валкувач. Завдяки цій та іншим розробкам сімейне підприємство суттєво полегшило важку ручну працю в сільському господарстві.

Компанія Pöttinger також стояла у витоків розробки самозавантажних візків. На сьогодні компанія-новатор, як і раніше, займає позицію лідера світового ринку в своєму сегменті. Асортимент продукції підприємства постійно розширювався, сьогодні він повністю задовольняє всі потреби в техніці для кормозаготівлі, від сінокосарок, підбирачів, самозавантажних візків і до силосних причепів, а також в техніці для обробітку ґрунту, від плугів і до сівалок.

Якісна техніка з Австрії користується попитом не тільки в своїй країні. Сімейна компанія із Австрії має майже 13 збутових філій і 3 виробничих підприємства в різних частинах світу.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA