Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Přehled

Rakouský sektor dodavatelů automobilů a výroba automobilů se vyvinuly v jeden z nejvýznamnějších hospodářských faktorů s vysokým podílem exportu. Omezeni malým domácím trhem se musí podniky prosadit na světových trzích technicky kvalitními výrobky. Vývoj a výzkum mají odpovídající velký význam. Rakouští výrobci a dodavatelé Vám nabízejí inovativní služby orientované na zákazníka.

Obsah

Silní díky spolupráci

Vysoká technická úroveň a flexibilita středních podniků patří k silným stránkám rakouské automobilové branže. Podpora ze strany zájmových zastoupení a sloučení do sítí klastrů jsou dobrými předpoklady, aby výrobky byly schopné vývozu.

Před lety vznikl v Rakousku legendární sportovní vůz, ale rakouský automobilový průmysl má ještě daleko víc co nabízet. Poslechněte si o tom více v audio streamu. Austrian Automotive Industries (v angličtině) [mp3, 873.1kb]

Oborový svaz automobilového průmyslu Rakouska

dynamické branži s tvrdou konkurencí je podpora kooperací a podpora podniků v hospodářských a sociálních záležitostech mimořádně důležitá. Fachverband der Fahrzeugindustrie Österreichs (Svaz automobilového průmyslu Rakouska) tyto úkoly splňuje. V současné době má Svaz přibližně 160 členských podniků s celkem 30.000 zaměstnanců.

Jako speciální servis Vám Svaz poskytuje na své webové stránce databázi s aktuálními informace o firmách a vyhledávání produktů .

Synergie v klastru

Mnohé dodavatelské podniky nabízejí své produkty a služby na okrajovém segmentu trhu. Hodně investují do výzkumu a vývoje a jejich produkty jsou mezinárodně uznávané. Malé a střední podniky (KMUs) dodavatelského průmyslu spolupracují se třemi regionálními sítěmi klastrů:

Díky těmto automobilovým klastrům mohou firmy vyvíjet svůj regionální potenciál a využívat synergie ke vstupu na mezinárodní trhy.

Výrobní zařízení, stroje pro automobilový průmysl

Rakouské podniky v oblasti strojírenství úspěšně vyvážejí svou produkci do celého světa. Vysoký technický standard a know how tohoto inovativního odvětví strojírenství a stavba zařízení jsou vysoce ceněny na evropských a mezinárodních trzích.

Rakouští dodavatelé nevyrábějí pouze stroje, dodávají také moduly, nástroje a automatizaci, které svým zákazníkům garantují tu nejvyšší kvalitu a produktivitu. Dobře kvalifikovaní odborníci, vysoké vědomí kvality a propojení s výrobci v jiných zemích patří mezi faktory úspěchu

Pro další informace prosím kontaktujte svou ADVANTAGE AUSTRIA kancelář nebo se obraťte přímo na:

Sdružení kovotechnického průmyslu
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Vídeň
Rakousko
 
+43 (0)5 90 900-3482
 
+43 1 505 10 20
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA