Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

GENEL BAKIŞ

Avusturya'nın taşıt yan sanayi ve taşıt üretimi, birlikte yüksek bir ihracat oranına sahip çok önemli bir ekonomi sektörüne dönüşmüşlerdir. Yurtiçi pazarının darlığı nedeniyle, şirketler yüksek teknolojiye sahip ürünleriyle tüm dünya pazarlarına açılmayı istemektedirler. Bu nedenle araştırma ve geliştirme de büyük öneme sahiptir. Avusturya üretimi ve yan sanayi, size yenilikçi ve müşteriye yönelik hizmetler sunmaktadırlar.

İçerik:

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Orta ölçekli işletmelerin sahip oldukları yüksek teknik seviye ve esneklik, Avusturya taşıt sektörünün dayanak noktalarından biridir. Menfaat temsilciliklerinin desteği ve Cluster ağlarında örgütlenme, ihracata uygun üretim için gereken uygun koşulları oluşturmaktadır.

Spor araba efsanesi yıllar önce Avusturya'da doğmuştu, ancak Avusturya otomobil sanayi bundan çok daha fazlasını sunmaktadır. Bir duraksız audio yayını ile buna dair daha fazlasını dinleyin. Austrian Automotive Indusrty (İngilizce) [mp3, 873.1kb]

Avusturya Taşıt Sanayi Çatı Birliği

Sert rekabet ortamı içinde bulunan dinamik bir branşta işbirliklerinin teşvik edilmesi, şirketlerin ekonomik ve sosyal konularda desteklenmeleri özel bir öneme sahiptir. Avusturya Taşıt Sanayi Çatı Birliği bu görevleri yerine getirmektedir. Birlik şu anda toplam 30.000 çalışanı bulunan yaklaşık 160 üye işletmeyi temsil etmektedir.

Avusturya Taşıt Sanayi Çatı Birliği size web sitesinde firmalara dair güncel bilgiler ve Ürün Arama hizmetlerini sunmaktadır.

Cluster'larda Sinerji

Pek çok başarılı yan sanayi işletmesi, pazardaki boşlukları tespit ederek bunları doldurmaya yönelik üretim yapmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye özel bir önem vermektedirler ve ürünleri dünyaca kabul edilmektedir. Yan sanayi sektörünün küçük ve orta ölçekli işletmeleri (KOBİler) üç bölgesel Cluster ağında işbirliği yapmaktadırlar:

Bu otomotiv clusterları aracılığıyla firmalar bölgelerinde güç ve uluslararası pazarlara açılma sinerjisi kazanmaktadırlar.

ÜRETİM TESİSLERİ, OTOMOBİL SANAYİ İÇİN MAKİNELER 

Makine imalatı alanındaki Avusturya firmaları, ürünlerini tüm dünyaya başarıyla ihraç etmektedirler. Makine ve tesis imalatına getirilen bu yenilikçi rüzgâr, yüksek teknik standart ve Konow-how, Avrupa ve dünya pazarlarında büyül ilgi ve takdir toplamaktadır.

Avusturya firmaları sadece makine imal etmekle kalmayıp, müşterilerine en yüksek kaliteyi garanti eden modüller, araçlar ve otomatizasyon da sunmaktadırlar. Bu başarıda iyi eğitimli uzman işgücü, yüksek kalite bilinci ve diğer ülkelerdeki üreticilerle kurulan ilişkiler önemli bir rol oynamaktadır.

Daha geniş bilgi için lütfen size en yakın ADVANTAGE AUSTRIA Ofisi 'ne ya da doğrudan aşağıdaki adrese başvurunuz:

Metal Teknolojisi Sanayicileri Birliği
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Viyana
Avusturya
 
+43 (0)5 90 900-3482
 
+43 1 505 10 20
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA