Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Виробництво автомобілів та комплектуючих в Австрії є важливим економічним чинником із великою часткою експорту. Оскільки внутрішній ринок невеликий, то підприємства автомобільної промисловості виходять на світовий ринок, де вони представляють власну високоякісну продукцію. Велику роль відіграють розвиток та дослідження. Австрійські виробники і постачальники пропонують Вам інновативні та орієнтовані на споживача продукцію та послуги. Оптимальна інфраструктура, інновативні будівельні технології та функціональна транспортна техніка відіграють роль значних факторів для підвищення життєвих стандартів у країні. Багаті традиціями та відкриті до інновацій підприємства з Австрії пропонують Вам власні ноу-хау у галузях будівництва, транспортних та інформаційних технологій, консалтингу та інжинірингу.

зміст:

Сильні завдяки співпраці

Високий технічний рівень та флексибельність середніх підприємств належать до сильних сторін австрійської автомобільної галузі. Підтримка завдяки наявності представництв за інтересами та об’єднанням у мережеві спілки служать хорошими передумовами для виробництва конкурентоздатної експортної продукції.

В Австрії бере початок легенда про спортивний автомобіль, і це ще далеко не все, що може запропонувати автомобільна індустрія Австрії. Більше про це Ви почуєте в аудіо режимі. Austrian Automotive Industry (англійською) [mp3, 873.1kb]

Фахова спілка австрійської автомобільної промисловості

За умов жорсткої конкуренції в такій динамічний галузі як автомобільна промисловість особлива увага приділяється розвитку співробітництва та підтримці підприємств у їхніх економічних та соціальних інтересах. Фахова спілка австрійської автомобільної промисловості взяла на себе виконання цих завдань. Сьогодні членами спілки є майже 160 підприємств, на яких загалом працюють 30.000 працівників

На своїй інтернет-сторінці фахова спілка запрошує Вас познайомитися з актуальною інформацією про своїх членів та пропонує можливість здійснити пошук продукції .

Синергія в кластері

Багато успішних підприємств-постачальників зайняли певні ніші в автомобільній галузі. Вони ефективно розвивають напрямки досліджень та розвитку, а тому їхня продукція має успіх на міжнародному ринку. Малі та середні підприємства постачальницької галузі співпрацюють в трьох регіональних кластерних мережах:

Завдяки співпраці цих автомобільних кластерів фірми, які їх утворюють, можуть успішно розвивати свій регіональний потенціал та використовувати об’єднані зусилля для спільного виходу на міжнародні ринки.

Виробниче обладнання, техніка для автомобільної промисловості

Австрійські підприємства у сфері машинобудування успішно здійснюють експорт в усі країни. Високі технічні стандарти і ноу-хау цієї інновативної галузі виробництва машин та устаткування цінуються на європейському та міжнародному ринках.

Австрійські виробники виготовляють не лише машини, але також здійснюють поставку окремих модулів, інструментів та пристосувань для автоматизації виробництва, що гарантує їхнім клієнтам найвищу якість та продуктивність. До чинників успіху належать добре освічені фахівці, високі стандарти якості і ефективна співпраця з виробниками в інших країнах.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Торгового відділу Посольства Австрії в Україні , або ж Ви може отримати її у:

Асоціація в галузі технологій виробництва та обробки металів
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Відень
Австрія
 
+43 (0)5 90 900-3482
 
+43 1 505 10 20
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA