Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Ülevaade

Optimaalne infrastruktuur, innovaatilised ehitustehnoloogiad ja funktsioneeriv liiklustehnika on riigi elukvaliteedi jaoks määravad faktorid. Austria pikkade traditsioonidega ja innovaatilised ettevõtted pakuvad Teile oma oskusteavet ehituse, liiklus- ja infotehnoloogia, nõustamise ja konstrueerimise valdkondades.

Sisukord:

Innovatsioon ehitus- ja infrastruktuurisektoris

Austria ettevõtted vastavad tuleviku väljakutsetele innovaatiliste lahendustega liiklustehnoloogia valdkonnas. Austria ehitussektor toetab uusi arenguid ja teeb panuse koostööle.

„Tulevikumaja“ näide

Suur potentsiaal on niinimetatud „tulevikumajal“. Uusehitised ja saneeritud hooned, milles rakendatakse innovatsiooni

  • energiaefektiivsuse,
  • soojusisolatsiooni,
  • solaararhitektuuri,
  • taastuvate energiakandjate ja
  • ökoloogiliste ehitusmaterjalide

osas. Täpsema info leiate http://www.hausderzukunft.at.

Infotehnoloogia

Austriat kui infotehnoloogiamaad iseloomustavad arvukad spetsialiseerunud väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ning kvaliteetne teadusuuringute ja arenduskeskkond. Paljud firmad – alates alcatelist ja Hewlett-Packardist ning lõpetades Siemensi und Sonyga – kasutavad juba olemasolevaid Austria kui infotehnoloogiariigi arvukaid eeliseid. Nad rajavad siia rahvusvahelisi teadusuuringute osakondasid ja ülikvaliteetsete toodete tootmisüksusi.

Transport ja liiklustehnoloogiad

Austria ettevõtete jaoks on väga oluline tehniline arendus liiklustehnoloogiate valdkonnas. Nende realiseerimine lahendab homsed keskkonna- ja liikluspoliitilised probleemid.

Nii on Austrias nt aastakümnete pikkuste kogemustega raudteetehnoloogiad ja väga suurel hulgal eksporditavat oskusteavet. Firmade Plasser&Theurer, voestalpine Schienen GmbH ja voestalpine VAE GmbH näol leiate Te lausa kolm maailmaturu juhti rööpaehitusmasinate, pöörangute ja spetsiaalrööbaste valdkondades. Mitmel austria ettevõttel on vajalik oskusteave telemaatika innovaatiliste rakenduste osas nagu näiteks GPS-l põhinevad navigatsioonisüsteemid ja teedemaksu tehnika.

Tulevikuturud Kesk- ja Ida-Euroopa

Austria ülesandel olla "väravaks itta" on huvitav ajalugu. Rohkem informatsiooni saate kuulates ühte helisalvestust. Austria, a strategic location in Europe (inglise keeles) [mp3, 898.4kb]

Infrastruktuurisektoris ja ehitustööstuse jaoks on Kesk- ja Ida-Euroopa riigid tulevikuturgudeks. Ida kasvavad turud pakuvad ka ehitusettevõtetele töönduslikus valdkonnas laienemisvõimalusi. Eelkõige on seejuures oluline koostöö idaeuroopa firmadega.

Edu komponendid

Austria ehitusmajanduse edul välismaal on retsept ja see koosneb

  • efektiivsest, operatiivsest ja tervikliku strateegiaga riskijuhtimisest,
  • efektiivsest koostööst tarnijate ja alltöövõtjatega,
  • kliendile orienteeritud koostööst tellija ja ehitusmeeskonnaga ja
  • kaasaegsest ettevõttejuhtimisest.

Austria ehitustööstus idas

Austria suurim ehitusettevõte STRABAG teenib täna juba ligikaudu 25% käibest Austria idapoolsetes naaberriikides. Austria suurim tellisetootja Wienerberger tegutseb samuti juba aastaid idaeuroopa turgudel. Ning tegemist on vaid kahe näitega välismaal edukatest austria firmadest.

Ehitustööstuse masinad

Austria masinatootmisettevõtted müüvad oma toodangut edukalt terves maailmas. Masinaehituse antud innovaatilise valdkonna kõrget tehnilist taset ja suurt oskusteavet hinnatakse kõrgelt nii euroopa kui ka rahvusvahelistel turgudel.

Austria firmad ei tooda mitte ainult masinaid, vaid tarnivad lisaks ka mooduleid, tööriistasid ja automatsiooni, mis tagavad klientidele maksimaalse kvaliteedi ja tootlikkuse. Hea ettevalmistusega spetsialistid, kõrge kvaliteediteadlikkus ja tihe koostöö teiste riikide tootjatega garanteerivad edu.

Täiendava info saamiseks võtke palun ühendust ADVANTAGE AUSTRIA-büroo või võtke otse ühendust:

Metallitehnoloogiatööstuse Liit
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Viini
Austria
 
+43 5 90900 3482
 
+43 1 505 10 20
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA