Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Оптимальна інфраструктура, інновативні будівельні технології та функціональна транспортна техніка відіграють роль значних факторів для підвищення життєвих стандартів у країні. Багаті традиціями та відкриті до інновацій підприємства з Австрії пропонують Вам власні ноу-хау у галузях будівництва, транспортних та інформаційних технологій, консалтингу та інжинірингу.

зміст:

Інновації в секторі будівництва та інфраструктури

В галузі транспортних технологій австрійські підприємства активно готуються до майбутніх викликів, що досягається шляхом впровадження нових інновативних рішень. Австрійська будівельна індустрія активно розвивається і покладає великі сподівання на співпрацю.

Приклад: „Будинок з майбутнього“

Багато потенціалу пропонує так званий "будинок з майбутнього": новобудови і сановані старі будівлі, в яких застосовуються інноваційні розробки у таких сферах:

  • ефективність використання енергії
  • збереження тепла
  • солярна архітектура
  • відновлювані носії енергії
  • екологічні будівельні матеріали

Додаткову інформацію Ви можете отримати на сайті: http://www.hausderzukunft.at/english.htm .

Інформаційні технології

Сфера інформаційних технологій в Австрії характеризується наявністю численних спеціалізованих малих та середніх підприємств, які функціонують у високоякісному дослідницькому середовищі, сприятливому для проведення численних розробок. Багато підприємств, від компаній alcatel та Hewlett-Packard до концернів Siemens і Sony, успішно користуються численними перевагами, що вони їх отримують від розміщення своїх представництв у Австрії. Тут відкриваються міжнародні дослідницькі установи та заводи для виготовлення якісної продукції. 

Транспорт і транспортні технології

Австрійські підприємства приділяють особливу увагу технологічним розробкам у сфері транспортних технологій. Впровадження цих розробок дозволяє розв'язати транспортні та екологічні проблеми, які з’являться завтра.

Так, наприклад, Австрія вже протягом десятиліть має власні напрацювання та визнані у світі ноу-хау в галузі залізничних технологій. Такі австрійські компанії, як Plasser&Theurer, voestalpine Schienen GmbH та voestalpine VAE GmbH пропонують передові світові технології у сфері виготовлення устаткування та обладнання для укладання залізничних колій, стрілок і спеціальних рейок. Інші австрійські компанії володіють необхідним ноу-хау для інновативного застосування у галузі інтегрованих систем комунікацій (телематики), навігаційних систем на базі GPS та технологій для отримання дорожніх зборів.

Ринок майбутнього в Центральній та Східній Європі

В Австрії бере початок легенда про спортивний автомобіль, і це ще далеко не все, що може запропонувати автомобільна індустрія Австрії. Прекрасна архітектура в стилі югендштиль та безцінні колекції творів мистецтва - це є Австрія. Austria, a strategic location in Europe (англійською) [mp3, 898.4kb]

Країни Центральної та Східної Європи вважаються перспективними ринками для сектору інфраструктури та будівельної індустрії. Східні ринки, які перебувають на стадії зростання, пропонують можливості для розширення також тим будівельним компаніям, які спеціалізуються у сфері нежитлового будівництва. Важливу роль при цьому відіграє співпраця з австрійськими підприємствами.

Складові успіху

Рецепт успіху австрійської будівельної промисловості за кордоном складається з таким компонентів:

  • ефективний, оперативний і цілісно-стратегічний менеджмент ризиків,
  • ефективна співпраця з постачальниками та підрядниками,
  • орієнтована на споживача співпраця із замовниками та будівельниками
  • сучасне управління діяльністю підприємств.

Австрійська будівельна індустрія на сході

Компанія "STRABAG" – це найбільша австрійська будівельна фірма, 25% обороту якої здійснюється у сусідніх з Австрією країнах. Найбільший виробник цегли в Австрії – компанія "Wienerberger" – також роками працює на східноєвропейських ринках. І це лише два приклади діяльності австрійських компаній за кордоном.

Устаткування для будівельної промисловості

Австрійські підприємства у сфері машинобудування успішно здійснюють експорт в усі країни. Високі технічні стандарти і ноу-хау цієї інновативної галузі виробництва машин та устаткування цінуються на європейському та міжнародному ринках.

Австрійські виробники виготовляють не лише машини, але також здійснюють поставку окремих модулів, інструментів та пристосувань для автоматизації виробництва, що гарантує їхнім клієнтам найвищу якість та продуктивність. До чинників успіху належать добре освічені фахівці, високі стандарти якості і ефективна співпраця з виробниками в інших країнах.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Торгового відділу Посольства Австрії в Україні , або ж Ви може отримати її у:

Асоціація в галузі технологій виробництва та обробки металів
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Відень
Австрія
 
+43 5 90900 3482
 
+43 1 505 10 20
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA