Advantage Austria نمایش فهرست

نگاه اجمالی

در کشور اتریش در زمینه مشاوره و مهندسی عرضه کنندگان بسیاری با هدف صادرات و اطلاعات کاملا تخصصی وجود دارند. در هر زمینه ای از توانایی های مهندسی، مشاوره شرکتی و فناوری اطلاعات گرفته تا مشاوره های حقوقی و مالیاتی یا در حوزه تبلیغات و روابط عمومی: شاخه مشاوره و مهندسی کشور اتریش در مسیر ارائه خدمات و رقابت گام برمی دارد.

محتوا

بهترین در صادرات خدمات

ارائه دهندگان خبره خدمات در اکثر موارد نقش پیشگامان صادرات را بر عهده داشته و با توانایی های خود امکان ورود به بازار را برای صادرکنندگان کالا تسهیل می نمایند. تعداد زیادی از شرکت های اتریشی می توانند به پروژه های موفق بین المللی منعقد شده اشاره کنند. علامت مشخصه تمامی این شرکت ها توانایی های تخصصی ایشان بدلیل برخورداری از قدرت زیاد در زمینه نوآوری و همکاری است.

بر طبق نیاز، این متخصصین قادر هستند در بخش های معماری، برنامه ریزی و مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشاوره مدیریتی، اقتصادی، مالی و مالیاتی، خدمات بهداشتی، گردشگری یا فناوری شهری به عرضه تخصص خود پرداخته، باب همکاری با شرکای اتریشی یا بین المللی را گشوده و کنسرسیوم هایی پایه گذاری نمایند.

علاقمندان از سرتاسر جهان که در جستجوی برترین خدمات اتریشی هستند، مخاطب شایسته ای را با داشتن بهترین اطلاعات پیرامون دانش علمی قابل دسترس در کشور همراه با امکان برقراری تماس مستقیم با برترین عرضه کنندگان، پیدا خواهند نمود.

جهت یافتن شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره به وب سایت "شرکت های اتریشی" مراجعه نمایید.

توانایی های مهندسی و معماری

بهترین خدمات معماری و مهندسی کشور اتریش را می توان در سراسر جهان یافت. پل ها، تونل ها، هتل ها و ساختمان های اداری شاهدی هستند بر خلاقیت و تخصصی بودن کارشناسان زن و مرد اتریشی.

انرژی وساخت و ساز

دانش علمی اتریش در زمینه انرژی و برنامه ریزی پایدار و ساخت و ساز در سطح بین المللی به شدت مورد تقاضا است و با موفقیت مورد استفاده قرار می گیرد: در برنامه ریزی و ساخت تاسیسات نیروگاهی و کارخانه های تولیدی، در صنایع آب و فاضلاب همچنین در کلیه عملیات زیر بنایی دیگر.

برنامه ریز، مشاور و متخصص ارتباطات جمعی

تکنسین های رسمی، معماران، مهندسین مشاور و دفاتر مهندسی اتریش بعنوان برنامه ریزان، مشاوران و کارشناسان ارتباطات جمعی بین المللی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. کارشناسان متخصص در کلیه حوزه های فنی و علوم طبیعی فعال هستند. دانش علمی این افراد باعث می شود تا اجرای بهینه هر پروژه ای، هر چند سخت و مشکل، امکان پذیر گردد.

شرکت هایی با نقطه نظرات کارشناسانه – یک انتخاب

شرکت
iC consulenten ZT GmbH
به ارائه راهکردهایی جهت پروژه های سخت بویژه در زمینه های مهندسی و علمی، ساخت و ساز و ساختار حمل و نقل، انرژی و محیط زیست، ترافیک و لجستیک می پردازد.

شرکت
ILF Beratende Ingenieure ZT GmbH
از چندین شرکت بین المللی فعال مستقل مهندسی و مشاوره ای تشکیل یافته که مشتریان خود را در مسیر اجرای پروژه های پیچیده صنعتی و زیربنایی حمایت می کند. از زمینه های اصلی فعالیتا ین شرکت می توان به نفت و گاز، ساخت و ساز و عمران اشاره نمود.

شرکت
ALLPLAN یک شرکت مشاوره ای بین المللی است که در زمینه های تجهیزات فنی ساختمان ها مانند مدیریتا نرژی و محیط زیست فعال بوده و نه تنها مشتریان خود را در محدوده اروپای مرکزی و شرقی تحت چتر حمایتی خود دارد بلکه در زمینه های انرژی و محیط زیست در عرصه بین المللی نیز فعال است.

شرکت
Architekten Frank + Partner ZT GmbH در زمینه معماری در بخش هایی همچون شکل، عملکرد و ثبات فعالیت دارد. فعالیتا عظم این شرکت مربوط است به ارائه راهکارهای بهینه سازی اقتصادی، فنی و کاربردی در معماری و شهرسازی.

شرکت
DTA - DUDA, TESTOR. ARCHITEKTUR ZIVILTECHNIKER GMBH در زمینه های ساخت و ساز عمومی، آپارتمان ها و اماکن تجاری فعال است.

مشاوره شرکتی و فناوری اطلاعات

شاخه رو به رشد مشاورین شرکتی و شاخه فناوری اطلاعات اتریش نقشی اساسی در ایجاد اتصال بین تحقیقات، تکنولوژی و خلاقیت اقتصادی ایفا می کنند.

مشاوره شرکتی

مشاورین شرکتی اتریش هم بطور کلی و هم بطور تخصصی مورد تقاضا هستند: بسته به اینکه کلیت یک شرکت با توجه به وضعیت فعلی یا آتی اش در نظر گرفته شود یا اینکه لزوم اتخاذ راهکردهای عملی و کاربردی جهت مشکلات خاصی وجود داشته باشد. مسئولیت و پایداری دو اصل اساسی ارزش مشاورین شرکتی اتریش هستند.

شرکت هایی که به ارئه خدمات مشاوره ای شرکتی می پردازند برای هر سوژه و مطلبی به معرفی طرف مناسب می نمایند، بویژه در زمینه های:

  • بین المللی سازی
  • بهینه سازی و درمان یک شرکت
  • میانجی گری
  • خلاقیت
  • آموزش همکاران


و در اینجا نمونه هایی جهت نمایش وسعت خدمات ارائه شده توسط شرکت های اتریشی مشاور: 

شرکت
denkstatt – sustainable thinking
به سوالات سازمان های فعال داخلی و بین المللی در زمینه های اقتصادی، بوم شناسی و ثبات اجتماعی پاسخ می دهد. 

شرکت
CAPMEX – The Financial Sector, Capital Markets and Corporate Finance Experts)
 یک شرکت مشاوره ای متخصص در زمینه ارائه خدمات و راهکردهای بازار سرمایه است.

شرکت
HARL Consulting
متخصص در زمینه بهینه سازی و نوسازی ساختاری شرکت ها است. این شرکت مشاوره ای همراه و مددکار مشتریان خود در تمامی لحظات از لحظه تاسیس تا پیشرفت های آتی حتی تا لحظه کناره گیری از بازار کار است.

شاخه فناوری اطلاعات

کشور اتریش یکی از مهم ترین پایگاه های بین المللی تحقیقات، تکنولوژی و خلاقیت است. در کسب این موفقیت شاخه فناوری اطلاعات اتریش نقش اعظمی برعهده دارد. بویژه راهکارهای هوشمندانه و کاربردی شرکت های اتریشی در زمینه دولت الکترونیک دارای شهرت جهانی بوده و در سطح بین المللی مورد تقاضای روزافزون هستند.

حقوق و اقتصاد

مشاوره حقوقی عالی و چهارچوب های قانونی عملی دلایلی هستند که باعث شده اند اتریش بعنوان یک پایگاه مطلوب اقتصادی مورد توجه قرار گیرد. وکلا و شرکت های مشاور حقوقی اتریش جهت پوشش دادن به نیاز ارائه خدمات حقوقی با وکلا و سازمان های حقوقی خارجی به همکاری می پردازند.

امنای اقتصادی اتریش در زمینه های مشاوره مالیاتی، کنترل اقتصادی، حسابداری و تهیه بیلان خبره هستند. طیف وسیع خدماتی که این افراد ارائه می دهند باعث شده تا در زمره مشاورین باارزش و تمام عیار برای اقتصاد قرار گیرند.

وکلای دعاوی

وکلای اتریشی دارای شبکه ارتباطی خوبی بوده و بویژه در اروپای شرقی و جنوب شرقی حضوری قوی دارند. تحصیلات و تحصیلات تکمیلی باعث شده تا وکلای اتریشی در زمینه دعاوی حقوقی پیچیده و رو به رشد بین المللی بعنوان مراجعی ذیصلاح و قابل اطمینان مطرح باشند.

شرکت
Wolf Theiss یکی از سردمداران انجمن های وکلا در اتریش است که مرکز فعالیت خود را بر حوزه اروپای مرکزی، شرقی و جنوب شرقی معطوف نموده است. این شرکت که پنجاه سال پیش در شهر وین تاسیس شد امروزه با قریب به 300 وکیل خبره در 12 کشور جهان نمایندگی دارد.

شرکت
e|n|w|c یکی از پیشاهنگان شرکت های مشاوره حقوقی در اتریش است که دارای دفاتری در وین، بوداپست، پراگ، برون، براتیسلاوا، ورشو و کیف است. مرکز ثقل فعالیت های این شرکت بر حقوق اقتصادی و مشتریان تجاری خصوصی قرار گرفته است.

امنای اقتصادی

امنای اقتصادی اتریش، مشاورین مالیاتی و بازرسان اقتصادی همچنین حسابرسان و حسابداران مستقل با برخورداری از سطح تحصیلی و علمی بالا و متعهد بودن به کسب آموزش های تکمیلی، سطح کیفی کار خود را افزایش داده اند. گذشته از آن این افراد کاملا متعهد و رازدار بوده و این مسئله برای مشتریان داخلی و خارجی بسیار حائز اهمیت است.

مرجع ذیصلاح بین المللی را می توانید در لینک زیر مشاهده فرمایید:
TPA Horwath European & Technology Consultants GmbH این شرکت یکی از بزرگ ترین شرکت های مشاوره حقوقی و کنترل اقتصادی اتریش بوده که در 24 نقطه اتریش و نیز کشورهای بلغارستان، کرواسی، لهستان، رومانی، اسلواکی، اسلونی، چچن و مجارستان دارای دفاتری است.

شرکت
Ecc ECOCARE Wirtschaftsberatung GmbH عرضه کننده مشاوره های اقتصادی به شرکت ها است و در ارائه مشاوره در زمینه های برنامه ریزی، تاسیس یا افتتاح نهادها و سازمان های خصوصی تخصص دارد. این شرکت دارای شعبات فرعی در کشورهای رومانی، جمهوری چچن و دفاتر همکاری در کشورهای اسلواکی و اکراین است.

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA