Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

У галузі консалтингу та інжинірингу в Австрії налічується цілий ряд оферентів, які спеціалізуються на наданні різного роду послуг, призначених для закордонних замовників. Незалежно від того, йдеться про інженерні послуги, консалтинг підприємств чи інформаційні технології, правовий чи податковий консалтинг, або ж стосовно надання послуг у сфері реклами чи зв'язків з громадськістю − австрійська консалтингова та інжинірингова галузь завжди є конкурентноздатною та орієнтованою на надання високоякісних послуг.

зміст:

Висока якість у галузі експорту послуг

Фірми із сфери наукоємних послуг часто займають піонерську роль у експорті та полегшують своїми послугами вихід на новий ринок для експортерів товарів. Численні австрійські підприємства із сфери наукоємних послуг пишаються успішно завершеними інтернаціональними проектами. Поряд зі своїми професійними можливостями усі вони відзначаються екстремально високою інноваційною та коопераційною здатністю.

В залежності від потреб ці експерти можуть швидко та ефективно надати свої послуги у сферах архітектури, інженерної справи, інформаційних та комунікаційних технологій, управлінського консалтингу, економіки, фінансів та податків, туризму чи охорони довкілля. Австрійські експерти можуть також посприяти у встановленні коопераційних відносин або створенні концернів з австрійськими та міжнародними партнерами .

Зацікавлені особи зі всього світу знайдуть у Австрії компетентних партнерів з найкращими знаннями про країну та інформацією про доступні ноу-хау, а також з контактами до найкращих оферентів.

Інформацію про міжнародні консалтингові фірми Ви знайдете на цій сторінці у розділі «Австрійські фірми».

Послуги інженерів та архітекторів

Високоякісні результати послуг австрійських архітекторів та інженерів можна знайти в усьому світі. Мости, тунелі, готелі та офісні споруди служать підтвердженням креативності та професійності австрійських експертів.

Енергетика та будівництво

Австрійські ноу-хау у галузі ефективності енергетики та стабільного планування і будівництва користуються великим попитом у світі та успішно впроваджуються: в проектуванні та під час будівництва електростанцій, виробничих корпусів, водопостачальних та каналізаційних споруд, а також у сфері розбудови інфраструктури.

Планувальники, консультанти, посередники

Австрійські цивільні техніки, архітектори, інженери-консультанти та інженерні бюро високо цінуються в усьому світі як компатентні планувальники, консультанти і посередники. Висококваліфіковані фахівці працюють в усіх технічних та природничих галузях. Їхні відмінні фахові знання гарантують оптимальну реалізацію проектів будь-якої складності.

Підприємство з експертизою – вибір

Компанія iC consulenten ZT GmbH пропонує інтегративні рішення комплексних проектів, в тому числі в інженерній та економічній сферах, будівництві та спорудженні опорних поверхонь, енергетики та охорони довкілля, транспорту та логістики.

До складу компанії ILF Beratende Ingenieure ZT GmbH входять численні міжнародні і незалежні інженерні та консалтингові фірми, які підтримують своїх клієнтів у процесі реалізації проектів у сфері промисловості та інфраструктури. Сфера діяльності компанії включає також нафто-газову промисловість, будівництво та інфраструктуру.

Компанія ALLPLAN − це міжнародна консалтингова фірма, що працює у галузі технічного забезпечення функціонування будівель, а також у галузі енергетичного та екологічного менеджменту. Фірма обслуговує клієнтів не лише в Центральній та Східній Європі, але також здійснює активну діяльність у галузі енергетики та охорони довкілля в різних країнах світу.

Фірма Architekten Frank + Partner ZT GmbH активно займається різними формами прояву аспектів форми, функції та стабільності. Відбувається постійний пошук оптимальних економічних, технічних та функціональних рішень у галузі архітектури та містобудування.

Компанія DTA - DUDA, TESTOR. ARCHITEKTUR ZIVILTECHNIKER GMBH працює у галузі громадського, житлового та промислового будівництва, а також в плані спорудження пасивних будинків.

Консалтинг підприємств та інформаційні технології

Активний розвиток галузі консалтингу з питань підприємництва та австрійської інформаційно-технологічної галузі є важливими сполучними ланками між дослідженнями, технологіями та економічною інновацією.

Консалтинг підприємств

Послуги австрійських консультантів з питань менеджменту користуються попитом як щодо прийняття загальних рішень стосовно нинішнього та майбутнього розвитку конкретної компанії, так і в плані вирішення специфічних вузько-фахових проблем. Відповідальність та стабільність – ось базові цінності австрійських консультантів з питань менеджменту.

Австрійські консалтингові фірми пропонують своїх висококваліфікованих консультантів для вирішення різного роду завдань, зокрема, у таких галузях:

  • інтернаціоналізація
  • санація підприємств
  • посередництво
  • інновації
  • навчання співробітників

Ось деякі приклади широкого спектру послуг, що їх надають австрійські консультанти з питань менеджменту:

Фірма denkstatt – sustainable thinking надає консалтингові послуги австрійським та міжнародним клієнтам з усіх питань економічної, екологічної та соціальної стабільності.

Фірма CAPMEX – The Financial Sector, Capital Markets and Corporate Finance Experts (англійською мовою) – це консалтингова компанія, яка спеціалізується на обслуговуванні та пошуці рішень у сфері ринків капіталу.

Фірма HARL Consulting є експертом у справі оптимізації підприємств та їх реструктуризації. Консалтингова компанія надає послуги своїм клієнтам в усіх фазах функціонування, починаючи від позиціонування на ринку і завершуючи передачею управління.

Галузь інформаційних технологій

Австрія – це важливий міжнародний дослідницький, технологічний та інноваційний центр. Значною мірою формуванню такого іміджу посприяла також австрійська інформаційно-технологічна галуь. Особливо відомими та успішними на міжнародному ринку є інтелігентні та зручні рішення австрійських компаній в плані організації діяльності електронного уряду (e-government).

Право та економіка

Відмінний правовий консалтинг і діючі правові рамки – ось важливі передумови, які характеризують Австрію, як місце розміщення підприємств економіки. Щоб задовольнити потребу в міжнародних правових послугах, астрійські адвокати та консультанти з питань менеджменту підприємств співпрацюють з іноземними адвокатськими конторами у форматі товариств та об'єднань.

Австрійські довірені особи у справах економіки підприємств є експертами з питань управління податками, аудиту підприємств, бухгалтерії та звітності. Багате портфоліо послуг презентує їх як шанованих консультантів з комплексних питань економіки.

Адвокати

Австрійські адвокати об'єднані у прекрасну мережу і активно представлені, головним чином, Східній та Південній Європі. Рівень їхньої освіти та постійне вдосконалення знань гарантують, що експерти зможуть запропонувати компетентний та актуальний правовий консалтинг навіть для динамічних, комплексних та міжнародних правових систем:

Компанія Wolf Theiss (англійською мовою) належить до провідних адвокатських контор, які спеціалізуються на діяльності в Центральній, Східній та Південній Європі. В заснована 50 років тому у Відні адвокатській конторі працюють сьогодні близько 300 адвокатів у 12 країнах.

Компанія e|n|w|c – це одне з провідних австрійських консалтингово-правових підприємств, яке має свої представництва у Відні, Будапешті, Брно, Братіславі, Варшаві та Києві. Головна спеціалізація компанії – це економічне право та приватні клієнти зі сфери бізнесу.

Довірені особи у справах економіки підприємств

Австрійські довірені особи, радники з питань оподаткування, аудитори, а також бухгалтери характеризуються високим рівнем освіченості і готовністю до постійного розвитку з метою забезпечення рівня якості. Крім цього, усі представники цього виду діяльності зобов'язані дотримуватися конфіденційності, що особливо цінують як австрійські, так і міжнародні клієнти.

Міжнародний авторитет заслужила компанія TPA Horwath European & Technology Consultants GmbH , одне з найбільших консалтингових підприємств Австрії, яке спеціалізується на податкових, економічних та аудиторських сферах і має свої представництва у 24 містах Австрії, а також в Болгарії, Хорватії, Польщі, Румунії, Словаччині, Словенії, Чехії та Угорщині.

Компанія Ecc ECOCARE Wirtschaftsberatung GmbH пропонує консалтингові послуги у галузі економіки підприємств і спеціалізується, зокрема, на плануванні, заснуванні, рекструктуризації приватних фондів. Консалтингова компанія має дочірні підприємства в Румунії, Чехії, а також представництва та коопераційні бюро в Словаччині та в Україні.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA