Advantage Austria نمایش فهرست

چکیده

شبکه بین المللی امکانات تحصیلی است که اتریش را به کشوری جذاب برای تحصیل و تحقیق تبدیل نموده است. امکانات تحصیلی در زمینه اقتصاد، علوم طبیعی، گردشگری و سایر رشته ها برای علاقه مندان در تمام نقاط دنیا در دسترس می باشد. سرویس های ارائه شده در بخش های متعدد تقسیم بندی شده اند، از کارآموزی در زمینه تولید محصولی خاص و برنامه های مخصوص برای بازارهای بین المللی گرفته تا برنامه آموزشی بین المللی دوره لیسانس. دوره های آموزشی، سمینارها و برنامه های ارائه دهنده مدرک و همچنین برنامه های آموزشی آنلاین در اتریش و سایر نقاط دنیا در کشورها و اقتصادهای دانش محور رو به گسترش است. علاوه بر این توانائی رقابتی در بازار نیز روز به روز پیچیده تر می شود.

محتوا

امکانات تحصیلی در یک اقتصاد پویا

تقاضا برای کارآموزی و تحصیل رو به گسترش است. رشد اقتصادی پویا در بازارهای پدیدار شده، تقاضا برای نیروی کار ماهر در بخش های مختلف صنعت و اهمیت یادگیری دائمی کارمندان منجر به رونق یافتن بازار کارآموزی و تحصیل شده است. ارائه دهندگان تحصیلات صادرمحور از اتریش اطلاعات دقیقی از مشتریان خارجی خود دارند و برنامه ها و کلاس های منطبق با نیازهای مشتریان را توسعه می دهند.

انتقال دانش و منبع از ارائه دهندگان دانش بین المللی شامل امکانات تحصیلی در خارج
(Outgoing)
و در داخل
(Incoming)
می باشد. مشتریان خارجی می توانند از میان ارائه دهندگان متعدد بخش تحصیلات لیسانس و تحصیلات تکمیلی و سایر ارائه دهندگان این خدمات، سرویس موردنظر را انتخاب کنند.

ارائه دهندگان خدمات اتریشی علاقه زیادی به صادرات دانش و امکانات تحصیل در خارج، که منجر به صادرات دانش با استاندارد بالا و متخصصان ارزشمند می شود، از خود نشان می دهند. این تسهیلات دراتریش با ارائه کنندگان خدمات ملی و بین المللی در ارتباطند و بسیاری از آنها خدمات یادگیری الکترونیک را ارائه می کنند که برای مشتریان در تمام نقاط دنیا قابل استفاده است.

تنوع در صادرات آموزش

در گرایش صادرات اتریش مباحث زیر را خواهید یافت

 • موسسات آموزش بزرگسالان و تحصیلات تکمیلی
 • عرضه کنندگان دوره های کارآموزی
 • مدارس، مدارس فنی، دانشگاه ها، دوره های آموزشی دانشجویی و برنامه های آموزشی
که متقاضیان خارج از کشور را مخاطب قرار می دهند.

محتوای بسته های آموزشی کاملا طبقه بندی شده اند. علاوه بر متخصصان آموزش تولید و آموزش های تکمیلی، عرضه کنندگان بسته های آموزشی در رشته های زیر فعالیت دارند:

 • اقتصاد
 • مدیریت
 • گردشگری
 • عمران و محیط زیست
 • پزشکی
 • مشاغل اجتماعی و بهداشتی
 • علوم زندگی
 • رسانه و فناوری اطلاعات
 • علوم فرهنگی و آموزشی

نمونه های بین المللی از عرضه کنندگان بسته های آموزشی در اتریش

از طریق وب سایت
WIFI International

انستیتوهای آموزش تکمیلی بر طبق الگوی دبلیو آی اف آی عمل کرده و به ارائه خدمات خود در کشورهای بلغارستان، کروآسی، لهستان، رومانی، صربستان، اسلواکی، چچن و مجارستان می پردازند. ارائه این خدمات از برگزاری سمینارها تا دوره های آموزشی مدیریتی را شما می شوند که غالب آنها به شکل دوره های آموزشی درون شرکتی برگزار می شوند.

دانشگاه
Donau-Universität Krems
یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان دوره های ـموزشی در اتریش و مرکز ذی صلاح آموزش تکمیلی دانشگاهی در اروپا است. این بسته ها شامل بیش از 150 دوره آموزشی دانشجویی است که رشته های اقتصاد، حقوق و پزشکی در صدر این دوره ها قرار دارند.

مرکز مدیریت
MCI Management Center Innsbruck
عرضه کننده رشته ها، دوره های کارآموزی و سمینارها در رشته های اقتصاد، مدیریت، گردشگری، حقوق، فناوری اطلاعات، اجتماعی، بهداشت و فنون بوده و بویژه همکاری تنگاتنگی با مدرسه مالی و مدیریتی فرانکفورت دارد.

مهم ترین بازارهای هدف مدرسه فنی
Fachhochschule Krems
که به آموزش رشته های علوم اقتصادی، علوم زندگی و بهداشتی و سلامت می پردازد، در خاور نزدیک است (آذربایجان، ایران، اردن، عمان و سوریه).

آکادمی
WU Executive Academy
به ارائه آموزش و تحصیلات تکمیلی در زمینه مدیریتی پرداخته و به طرح برنامه هایی می پردازد که جهت بازار خارجی بسیار مناسب هستند. این آکادمی در بین بازارهای هدف خود در اروپای مرکزی و شرقی جزء سردمداران به شمار می رود.

بعنوان متخصص برای آموزش اس آ پ، شرکت
Biz-Consult Unternehmensberatung GmbH
در نقش شریک موسسات آموزش بزرگسالان در کروآسی و مجارستان به فعالیت می پردازد.

دانشگاه
Technische Universität Graz – „Life Long Learning“
در زمینه آموزش تکمیلی علوم طبیعی – فنی فعالیت می کند.

سیستم آموزشی
Bilfinger VAM Anlagentechnik GmbH (vormals MCE Industrietechnik Linz GmbH & Co)
فعال در زمینه جوشکاری و سی ان سی در کشورهای بسیاری از جمله لیبی، چین، اندونزی، ویتنام، فیلیپین، سری لانکا، عربستان سعودی، نیجر و بوسنی-هرزگوین به کار گرفته می شود.

گروه
EMCO Gruppe
به ارائه راهکارهای آموزشی در زمینه صنایع پرداخته و شریکی ذی صلاح در زمینه تراشکاری و فرزکاری است. این گروه در سطح جهانی به آموزش برنامه نویسان، کاربران ماشین آلات و پرسنل خدماتی می پردازد.

گروه
Bit best in training
شریکی برای توسعه و بکارگیری فنون اطلاعاتی در ماهیت آموزشی است. با شش شرکت فرعی در کشورهای آلمان، سوئیس، کروآسی، لهستان، روسیه و چچن، همچنین شرکای همکار بیشمار در خارج از کشور، این شرکت به اجرای پروژه های آموزشی می پردازد.

زمینه های کاری آکادمی
Body & Health Academy GmbH
انتقال علوم در زمینه های بهداشت با برگزاری سمینارها، کارگاه های آموزشی، برنامه های آموزش تکمیلی، دوره های آموزشی کارشناسی ارشد و آکادمیک است.

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA