Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Завдяки міжнародним зв’язкам своїх освітніх установ, Австрія є привабливим місцем для отримання освіти та проведення досліджень. Клієнти з усього світу отримують пропозиції у сферах економіки, медицини, туризму та багатьох інших сфер. Освітні послуги при цьому є дуже різноманітними, починаючи з тренінгів по підготовці до роботи на глобальних ринках і закінчуючи міжнародними курсами у ВНЗ. Курси та семінари в Австрії і за кордоном, а також Online-пропозиції відповідають тенденціям розвитку наукового суспільства та сприяють підвищенню конкурентоспроможності на ринках, які все більше ускладнюються.

зміст:

Освітні пропозиції для динамічної економіки

Потреба в освітніх пропозиціях постійно зростає. Динамічний розвиток економік країн, що розвиваються, зростаючий попит на кваліфікації у багатьох сферах економіки та навчання через усе життя для працюючих сприяють розвитку ринку освітніх послуг. Орієнтовані на експорт австрійські освітні установи добре знають ситуацію своїх іноземних клієнтів та розробляють для них оптимально налаштовані програми та курси.

Передача знань та ресурсів з Австрії постачальниками освітніх послуг, які працюють на міжнародному рівні, охоплює освітні пропозиції за кордоном („Outgoing“) та в Австрії („Incoming“). Іноземні клієнти можуть обирати зі значної кількості австрійських установ у сфері вищої освіти та підвищення кваліфікації, а також серед підприємств з виробництвом товарів та послуг, які пропонують освітні програми.

Орієнтовані на експорт австрійські оференти пропонують навчальні установи та тренінгові центри за кордоном, через які експортуються австрійські високі освітні стандарти та важливі нововведення. Їх заклади в Австрії добре пов’язані на національному та міжнародному рівнях та багато з них пропонують програми E-Learning, які є гнучким рішенням для клієнтів з усього світу.

Різноманітність у експорті освіти

У орієнтованій на експорт Австрії Ви знайдете:

 • навчальні установи та установи підвищення кваліфікації для дорослих
 • тренінгові центри
 • школи, фахові ВНЗ, університети, навчальні курси та
 • освітні програми
які орієнтовані на клієнтів за кордоном.

Послуги у сфері освіти охоплюють широкий фаховий спектр. Разом зі спеціалістами з тренінгів та підвищення кваліфікації пропонуються наступні галузі для вивчення:

 • економіка
 • управління
 • туризм
 • будівництво та навколишнє середовище
 • медицина
 • соціальні науки та здоров’я
 • медіа та IT
 • культура та освіта

Приклади міжнародних постачальників освітніх послуг з Австрії

За зразком WIFI International (Інститут сприяння економіці) працюють інститути підвищення кваліфікації в Болгарії, Хорватії, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччині, Чехії та Угорщини. Пропозиції сягають від семінарів до навчальних програм з менеджменту, які проводяться більшою мірою як внутрішні тренінги для компаній.

Donau-Universität Krems є одним з найбільших в Австрії постачальників навчальних програм для працюючих та відомчим в Європі центром з підвищення кваліфікації на базі університету. Пропозиція охоплює понад 150 навчальних курсів у різних сферах, серед яких - економіка, правознавство та медицина.

MCI Management Center Innsbruck має в програмі академічні вчення, курси, семінари та тренінги у галузях економіки, менеджменту, туризму, права, ІТ, соціальних наук, здоров’я та техніки і співпрацює з Франкфуртською школою фінансів та менеджменту (Frankfurt School of Finance & Management).

Найважливішими ринками для фахового університету IMC Fachhochschule Krems , який пропонує освіту за напрямками економіка, медицина та здоров’я, на сьогоднішній день є Близький Схід (Азербайджан, Іран, Йорданія, Оман та Сирія).

WU Executive Academy пропонує вищу освіту та курси підвищення кваліфікації за напрямом менеджмент та програми, які спрямовані на відповідний іноземний ринок. На своїх середньо- та східноєвропейських цільових ринках академія є одним із лідерів у постачанні освітніх послуг.

Як спеціаліст з тренінгів для користувачів програми SAP Biz-Consult Unternehmensberatung GmbH виступає партнером установ, які пропонують освіту для дорослих у Хорватії та Угорщині.

Technische Universität Graz – „Life Long Learning“ працює у сфері післядипломного підвищення кваліфікації для технічно-природничих напрямків.

Тренінгові системи компанії Bilfinger VAM Anlagentechnik GmbH (vormals MCE Industrietechnik Linz GmbH & Co) , які працюють у сфері зварювання та ЧПУ-освіти, реалізовані у багатьох країнах, зокрема у Лівії, Китаї, Індонезії, В’єтнамі, Філіпінах, Шрі-Ланці, Саудівській Аравії, Нігерії та Боснії-Герцеговині.

EMCO Gruppe пропонує освітні послуги для обробної (різка) промисловості та виступає компетентним партнером у сфері токарських робіт та фрезерування. У всьому світі навчають програмістів, машинних операторів та обслуговуючий персонал.

Bit best in training є партнером для розробки та експлуатації інформаційних технологій у системі освіти. Проекти реалізуються з допомогою 6 дочірніх підприємств в Німеччині, Швейцарії, Хорватії, Польщі, Росії та Чехії, а також численних партнерів.

Body & Health Academy GmbH пропонує передачу знань на тему здоров’я через різноманітні семінари, практикуми, курси підвищення кваліфікації, дипломні та академічні програми.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA