Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Nepřekonatelné turbíny a potrubí

Udržitelné získávání energie z vody předpokládá špičkový výkon technického zařízení. Turbíny a generátory společnosti ANDRITZ HYDRO zaznamenávají stále nové světové rekordy týkající se výkonu a velikosti.

Více než 170letá zkušenost a více než 30.000 dodaných turbin s celkovým výkonem asi 400.000 MW potvrzují pozici společnosti ANDRITZ HYDRO jako jednoho z největších prodejců na trhu s hydraulickými zařízeními na výrobu elektrické energie.

Ve švýcarské elektrárně Cleuson-Dixence jsou použity Peltonovy turbíny společnosti ANDRITZ HYDRO, které vzhledem ke svému výkonu 423 MW a spádu 1.869 m drží světový rekord. Pro největší přílivovou elektrárnu na světě na jezeře Sihwa v Jižní Korei dodává společnost mimořádně výkonné stroje. Vzhledem k jejich velikosti a k přepravním omezením mohly být hlavní komponenty smontované až přímo na místě. Tlaková roura s odbočkou pro přehradu Tarbela v Pákistánu je s vnitřním průměrem 13,2 m a výškou centrální části více než 16 m přibližně stejně tak vysoká jako čtyřposchoďový dům. Je to na světě něco tak mimořádného, že se tím společnost ANDRITZ HYDRO dostala dokonce do Guinessovy knihy rekordů.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA