Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Ülivõrdes turbiinid ja torud

Energia kestlik tootmine hüdroenergia baasil eeldab kõrgtasemel tehnilisi seadmeid. ANDRITZ HYDRO turbiinid ja generaatorid püstitavad ikka ja jälle võimsuse ja suuruse maailmarekordeid.

Enam kui 170 aastat kogemust ja rohkem kui 30 000 tarnitud turbiini koguvõimsusega umbes 400 000 MW kinnitavad, et ANDRITZ HYDRO on hüdroenergia tootmise valdkonnas üks maailma suurimaid ettevõtteid.

Šveitsi Cleuson-Dixence elektrijaamas kasutatakse ANDRITZ HYDRO Pelton-turbiine, mille käes on tänu nende 423 MW võimsusele ja 1869 m surukõrgusele maailmarekord. Ettevõte tarnib Sihwa järve ääres Lõuna-Koreas asuva maailma suurima loodete elektrijaama jaoks eriti võimsad masinad. Suurusest ja transpordipiirangutest tulenevalt oli põhikomponente võimalik kokku panna alles vahetult koha peal. Pakistanis asuva Tarbela paisu survetoru ja torukolmik on oma siseläbimõõduga 13,2 m ja keskosa kõrgusega enam kui 16 m umbes sama kõrge kui neljakorruseline maja. See on kogu maailmas niivõrd ainulaadne, et ANDRITZ HYDRO kanti sellega isegi Guinnessi rekordite raamatusse.
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA