Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

turbíny a potrubia superlatívov

Dlhodobé získavanie energie z vody predpokladá špičkový výkon technického zariadenia. Turbíny a generátory spoločnosti ANDRITZ HYDRO zaznamenávajú stále nové svetové rekordy týkajúce sa výkonu a veľkosti.

Viac ako 170-ročná skúsenosť a viac ako 30.000 dodaných turbín s celkovým výkonom cca. 400.000 MW nás utvrdzuje v tom, že spoločnosť  ANDRITZ HYDRO patrí k jednému z celosvetovo najväčších predajcov hydraulických zariadení na výrobu elektrickej energie.

V švajčiarskej elektrárni Cleuson-Dixence sú použité Peltonove turbíny spoločnosti ANDRITZ HYDRO, ktoré si vďaka svojmu výkonu 423 MW a spádu 1.869 m držia svetový rekord. Pre najväčšiu prílivovú elektráreň na svete na jazere Sihwa v Južnej Kórei dodáva spoločnosť mimoriadne výkonné stroje. Z hľadiska ich veľkosti a prepravných obmedzení museli byť hlavné komponenty zmontované až priamo na mieste. Tlakové potrubie a potrubný rozvetvovač pre priehradu Tarbela v Pakistane je s vnútorným priemerom 13,2 m a výškou centrálnej časti viac ako 16 m približne rovnako vysoká ako štvorposchodový dom. Je to celosvetový unikát, ktorý spoločnosť ANDRITZ HYDRO zapísal do Guinessovej knihy rekordov.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA