Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Üstün teknoloji türbinleri ve boru sistemleri

Hidroelektrik santrallerden sürdürebilir enerji üretimi sağlama işlemi, teknik donanım konusunda yüksek performans gerektirir. ANDRITZ HYDRO türbin ve jeneratörleri, performans ve boyut konusunda dünya rekorları oluşturmaktadır.

170 yılı aşkın deneyim, 30.000'den fazla teslim edilmiş türbin ve yaklaşık olarak 400.000 MW toplam elektrik üretimi, ANDRITZ HYDRO 'nun hidroelektrik elektrik üretimi pazarındaki en büyük üreticilerden olduğunu göstermektedir.

İsviçre'deki Cleuson-Dixence elektrik santralinde ANDRITZ HYDRO Pelton türbinleri kullanılmaktadır; bu türbinler 423 MW'lık elektrik üretimi ve 1.869 metrelik düşüş yüksekliği ile dünya rekorları teşkil etmektedir. Şirket, Güney Kore, Sihwa gölündeki dünyanın en büyük gelgit santralına oldukça yüksek performanslı makineler sevk etmektedir. Büyük boyutu ve nakliye zorlukları nedeniyle ana bileşenler, şantiye yerinde monte edilmek zorunda kalınmıştır. Pakistanda'ki Tarbela barajı için imal edilen basınç borusu ve bağlantı boruları, 13,2 metrelik iç çapı ve merkezdeki 16 metrelik yüksekliği ile yaklaşık 4 katlı bir bina yüksekliğindedir. Bu baraj, tüm dünyada o kadar sıradışıdır ki, ANDRITZ HYDRO bununla Guinness rekorlar kitabına girmeyi başarmıştır.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA