Advantage Austria Показати навігацію

Турбіни і труби найвищої якості

Стійке виробництво енергії із природної сили води потребує високотехнологічного обладнання. Турбіни і генератори від компанії ANDRITZ HYDRO регулярно встановлюють світові рекорди з потужності і розмірів.

Досвід роботи понад 170 років, більш ніж 30 000 виготовлених турбін загальною потужністю майже 400 000 мВт – ці цифри переконливо утверджують компанію ANDRITZ HYDRO на позиції світового лідера ринку виробництва гідроенергії.

На швейцарській електростанції Клезон-Діксенс встановлені ковшеві турбіни (турбіни Пелтона), виготовлені компанією ANDRITZ HYDRO, які завдяки потужності 423 мВт і висоті загального падіння 1 869 м є безумовними світовими рекордсменами. Для найбільшої в світі припливної електростанції на озері Сіхва в Південній Кореї підприємство виготовило надзвичайно потужні машини. Основні конструкційні елементи через їх розміри, які стали перешкодою для транспортування, були змонтовані безпосередньо на місці установки. Напірна труба і відвід труби для греблі Тарбела в Пакистані має внутрішній діаметр 13,2 м, висота центральної частини становить понад 16 м, що приблизно дорівнює висоті чотириповерхового будинку. Це надзвичайний показник у світовому масштабі, завдяки якому компанія ANDRITZ HYDRO була внесена до книги рекордів Гіннеса.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA