Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Austria turbiinid Baltikumis

Gugler Water Turbines GmbH on pereettevõte, mis tegeleb juba kolmandat põlvkonda järjest veeturbiinide ja väikeste veejõujaamade arendamise ja ehitusega ning kuulub seega ülemaailselt juhtivate veeturbiinide (Kaplani, Peltoni ja Francise turbiinid) võimsusega alates 5 kW kuni 20 MW, tarnijate hulka.

Eesti: Kaplani turbiini tarnimine

Juba 2007. aastal valmistati õigeaegselt ja tarniti Eestisse Kamari Hüdrole vertikaalne pöördlabaturbiin rihmülekande, asünkroongeneraatori, turbiinregulaatori ja jaotusseadmetega. Seadme võimsus on 311 kW, neto kukkumiskõrgus 5 m ja läbivool 7,2 m3/s.

Läti – korduv tellimus KW Brenguli jaoks

Gugler Water Turbines ´il on tellimus teise vertikaalse Kaplani turbiini tarneks juba olemasolevale väikesele Brenguli veejõujaamale Lätis. Turbiini võimsus on 118 kW ning see omab otseseotud generaatorit. Esimene pöördlabaturbiin võimsusega 94 kW tarniti samale jaamale 2012. aastal.

Turbiinide, elektooniliste regulaatorite, juhtimissüsteemide ja terasest vee-ehitusseadmete kõrval tarnib ettevõte ka kõiki elektromehaanilisi seadmeid väikestele veejõujaamadele. Komponentide valmistamise juures seisab ettevõtte kõrval lai võrgustik hinnatud ja usaldusväärseid partnerettevõtteid.

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA