Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Vysoce precizní součástky používané na ropných polích celého světa

Věděli jste, že Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG (SBO) je lídrem trhu v oblasti vysoce precizních součástek pro Oilfield Service průmysl?

Již více než 130 let  Schoeller-Bleckmann vyvíjí a zpracovává kvalitativně vysoce hodnotné speciální oceli. Dnes jsou těžištěm mezinárodně působící společnosti Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG nemagnetické vrtné komponenty pro vrtací technologii („Directional Drilling“). Skupina navíc vyrábí vysoce výkonné vrtací motory a vrtací zařízení pro těžbu ropy a plynu a svým zákazníkům nabízí široký servis oprav a údržby.

Nárůst světové poptávky po ropě a plynu vede ke zvýšenému počtu vrtných aktivit. Současně se snižuje množství těžených surovin na stávajících ropných a plynových polích a hledání nových zdrojů bude technologicky nákladnější. To vyžaduje zvýšené využívání vysoce přesných komponentů, jako jsou ty, které nabízí SBO. Unikátní postavení společnosti Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG na trhu je proto zaručeno i do budoucna.

Operativní společnosti SBO mají své zastoupení ve všech celosvětově významných centrech Oilfield Service průmyslu.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA