Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Vysokopresné diely nasadené na svetových ropných poliach

Vedeli ste, že spoločnosť Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG (SBO) je lídrom na svetovom trhu s vysokopresnými dielmi používanými v ropnom priemysle?

Spoločnosť Schoeller-Bleckmann už viac ako 130 rokov vyvíja a spracováva  vysokohodnotnú špeciálnu oceľ. v súčasnosti sú špecializáciou medzinárodne pôsobiacej spoločnosti Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG nemagnetické komponenty vrtných lán pre technológiu riadených vrtov („Directional Drilling“). Skupina ďalej  vyrába vysokovýkonné vŕtacie motory a vŕtacie nástroje pre ropný a plynársky priemysel a svojím zákazníkom ponúka pri oprave a údržbe komplexný servis.

Nárast celosvetového dopytu po rope a plyne vedie k zvýšeniu vrtných aktivít. Súčasne sa znižujú zásoby existujúcich ropných a plynových polí a vyhľadávanie nových zdrojov je technologicky čoraz nákladnejšie. To si vyžaduje zvýšené nasadenie vysokopresných komponentov, ako ponúka spoločnosť SBO. Tým je na trhu zaručená jedinečná pozícia spoločnosti Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG aj v budúcnosti.

Operatívne podniky SBO sa celosvetovo prezentujú vo všetkých významných servisných centrách ropného priemyslu.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA