Advantage Austria Показати навігацію

Деталі найвищої точності працюють на нафтових промислах світу

Чи вам відомо, що лідером світового ринку деталей найвищої точності для нафтодобувної промисловості є компанія Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG (SBO)?


Понад 130 років компанія Schoeller-Bleckmann розробляє і переробляє високоякісні спеціальні сталі. Наразі основним напрямком міжнародного виробництва компанії Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG є немагнітні компоненти бурильних колон для технології направленого буріння. До того ж група компаній випускає потужні двигуни для бурів і бурильні інструменти для нафтогазової промисловості, а також пропонує широкий спектр послуг в сфері ремонту та обслуговування обладнання.

Зростання світового попиту на нафту та газ веде до збільшення обсягів бурових робіт. Одночасно зменшуються обсяги видобування на освоєних нафтогазових родовищах, а пошук нових стає технологічно все складнішим. Тому зростає потреба в компонентах найвищої точності, які виготовляє SBO. Завдяки цьому компанії Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG гарантоване збереження унікальної позиції на ринку і в майбутньому.

Підрозділи компанії SBO працюють у всьому світі, в усіх основних центрах нафтодобувної промисловості.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA