Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Надійне енергозабезпечення має важливе значення для функціонування економіки та благоустрою населення кожної країни. Австрійське енергетичне господарство добре підготовлене до підвищення потреб у електроенергії та попиту на інноваційні технології. І не лише для австрійського ринку, а і для клієнтів по всьому світу.

зміст:

Енергетичні установки з Австрії

Традиційними для Австрії є компетенції у будівництві енергетичних установок. У 1913 році Віктор Каплан винайшов водну турбіну низького тиску, яка завдяки своїм обертальним, крилоподібним лопатям придатна до використання великих, сильно коливальних водних мас при помірному нахилі водного потоку. Цей австрійський винахід та його подальші розробки знайшли застосування у всьому світі.

Електромотори та будівельні гальванічні метали

В якості одного з провідних виробників електромоторів та генераторів підприємство ELIN Motoren має більше ста років досвіду у області потужної приводної техніки. Ця австрійська компанія є компетентним партнером для усіх підприємств, які включені у ланцюг постачання великих електростанцій.

Підприємство voestalpine Edelstahl GmbH постачає сталеві компоненти для електростанцій. Підприємство є глобальним лідером у сфері прецизійно викуваних турбінних лопатей для виробництва електроенергії.

Когенерація

Когенераційні установки пропонують найоптимальніше використання енергоносіїв при тепловому виробництві електроенергії. У цьому сегменті Австрія також багата на інноваційних та готових до експорту виробників.

Гідроелектростанції

Чистий та вільний від шкідливих викидів спосіб виробництва електроенергії за допомогою води має у Австрії давні традиції. Коли іде мова про проекти електростанцій, то австрійські виробники електроенергії ставлять на сталі та ефективні технології та успішно експортують це ноу-хау. Наприклад у Туреччині австрійські фірми приймають участь майже у третині проектів з будівництва гідроелектростанцій.

Лідери ринку з Австрії

Andritz Hydro є одним з найбільших світових оферентів гідравлічного виробництва електроенергії. Підприємство постачало електромеханічне обладнання та напірний трубопровід для гідроелектростанції у Коста Ріці. Успішні проекти були також реалізовані у Південній Кореї, Пакистані, Перу та Нігерії.

Компанія Verbund AG є найбільшим австрійським концерном у сфері електрогенерації з основним фокусом на гідроелектростанції. З долею гідроелектростанцій у 90% підприємство є європейським лідером у виробництві відновлювальної енергії. Поряд із австрійським ринком, важливими для підприємства є ринок Німеччини.

Гірниче та нафтовидобувне обладнання

В Австрії знаходяться глобальні виробники гірничого обладнання, а також провідні спеціалізовані підприємства нафтогазової галузі. Причиною успішного експорту у цих сферах поряд із високою якістю та надійністю є технологічне ноу-хау.

Високотехнологічні спеціалісти нафтової галузі

Schoeller-Bleckmann Oilfield Technology GmbH (SBOT) виробляє високоточні деталі з немагнетичного металу для нахильного буріння. Підприємство є дочкою Schoeller-Bleckmannn Oilfield Equipment AG (SBO) з центром у Терніці та має дочірні фірми і торгові представництва по всьому світу. Засноване у 1862 році Олександром Ріттером фон Шьоллером Schoeller Stahlwerke розвинулось до високоспеціалізованого, орієнтованого на біржу світового лідера у сфері індустрії з обслуговування нафтовидобування.

Безшовні стальні труби, високоякісні продукти з Австрії

Schoeller Bleckmann Edelstahlrohr GmbH є важливим партнером нафтогазової промисловості. 96% продукції підприємства експортується – безшовні труби з гальванічної сталі постачаються до більше ніж 40 країн світу.

Глобальна наближеність до клієнтів є важливим фактором успіху для підприємства voestalpine Tubulars GmbH & Co KG . До продуктового ряду підприємства належать безшовні сталеві труби з зовнішнім діаметром від 26,7 до 177,8 міліметрів, які є важливим компонентом для видобування та транспортування у нафтогазовій галузі. Світова мережа зі збуту підприємства зі Штирії включає філіали у Хьюстоні, Дубаї та Москві.

Гірниче обладнання

В Австрії є багато глобальних підприємств з виробництва гірничого обладнання. BBG Baugeräte GmbH виробляє обладнання для будівельної, каменоломної, доменної та металургійної, а також для гірничодобувної промисловості.

SBM Mineral Processing GmbH є глобальним експертом у сфері обладнання для переробки мінералів. Це австрійське підприємство пропонує установки «під ключ» для обробки та повторної переробки натурального каменю, піску та ріння.

Вприскувальні машини та вприскувальні насоси фірми MAI International GmbH застосовуються у тунелебудуванні, підземному будуванні та гірничій справі по всьому світу.

Фірма Binder+Co (Штирія) виробляє грохоти для використання у вугільній та металургійній промисловості.

Паливні корисні копалини, руда та мінерали

Після багатовікової гірничодобувної діяльності з 2006 року в Австрії припинене видобування вугілля. Однак у видобуванні газу та нафти австрійські підприємства є лідируючими, добування руди та мінералів у Австрії також має міжнародне значення. Далі Ви знайдете приклади експортних компетенцій австрійських партнерів з енергетичної промисловості та спеціалістів з природних ресурсів.

Шукати, знаходити, добувати, зберігати

OMV Aktiengesellschaft крім всього іншого веде діяльність у галузях нафтопереробки, розвідки та видобування. До ключових сфер підприємства належить переробка нафти на паливо, транспортування перероблених продуктів та їх збут через мережу автомобільних заправок. Основним географічним напрямком при цьому є динамічні ринки Європи. OMV розвідує, розробляє нафтові родовища та веде нафтовидобування у 17 країнах. Крім цього підприємство відноситься до провідних у торгівлі газом та газової логістики у Східній Європі.

З 1935 року Rohöl-Aufsuchungs AG RAG займається пошуком та видобуванням газу та нафти. Зберігання природного газу є ще одним полем діяльності підприємства, яке належить до провідних європейських газозберігаючих компаній. Крім цього RAG задіяне у торгівлі та транспортуванні газу, а також у проектах в області відновлювальної енергії, зокрема геотермії та виробництва біогазу.

Руди та мінерали

У Таргбау біля Ерцбергу (Штирія) компанією VA Erzberg GmbH до цього часу було добуто 260 мільйонів тонн руди, і поклади ще довгий час не будуть вичерпаними. Щоденно 6.000 тонн руди постачається на металургійні заводи у Лінці та Донавітці.

На заводі фірми Kärntner Montanindustrie GmbH у Вальдштайні вже більше ста років добувається (та переробляється на нешкідливі для оточуючого середовища пігменти, що використовуються у виробництві фарб для захисту від корозії) залізна слюда (різновид гематиту). Останніми роками залізна слюда все більше використовується для покращення властивостей синтетичних матеріалів. З часткою експорту у більш ніж 90% підприємство займає лідируючи позицію на світовому ринку. Продукція експортується у більше 80 країні світу.

З 1996 року фірма STYROMAG Styromagnesit Steirische Magnesitindustrie GmbH експлуатує багатий на традиції гірничий та металургійний завод у Обердорфі. Каустично опалена магнезія, яка там виробляється, використовується у виробництві підлог для промислових об’єктів, гальмівних колодок та шліфувальних каменів, а також використовується для захисту від вогню.

Фірма MAGNIFIN Magnesiaprodukte GmbH & Co KG з Брайтенау біля Граца виробляє та збуває високоякісні оксиди та гідроксиди магнію та спеціальні силікати натрію.

Австрія належить ряду найбільших світових виробників вольфрамових руд. Ця руда є незамінною для сучасної індустрії високих технологій. Вона використовується у високотемпературних середовищах у енергетиці та світлотехніці, а також у космонавтиці. У Міттерзілі, федеральна земля Зальцбург, знаходиться найбільше у Європі родовище вольфраму. Розробкою цього родовища займається компанія Wolfram Bergbau und Hütten AG .

Розподіл електроенергії, вимірювальна та контролююча техніка

Австрійські підприємства з галузі машинобудування успішно експортують свою продукцію по всьому світу. Вони виробляють машини та обладнання для енергетичної промисловості та постачають модулі, інструменти та техніку для автоматизації, котрі гарантують клієнтам найвищу якість та продуктивність. Добре кваліфікований персонал, високе усвідомлення якості та зв’язки із виробниками у інших країнах належать до факторів успіху цієї галузі. Австрійські підприємства користуються попитом у всьому світі як у сфері розподілу електроенергії, так і у сфері вимірювальної техніки.

Машини та пристрої для передачі електроенергії

BERTSCH Holding з часу заснування у 1925 році є родинним підприємством та провідним світовим оферентом котельної та енергетичної техніки.

Тірольська фірма Ortner GesmbH є також багатим на традиції підприємством галузі та компетентним партнером у сфері інженерної техніки та технологічного обладнання для опалення, вентиляції, водопроводу та промислових комплексів. Фірма пропонує інженерні та монтажні послуги «під ключ» (консультація, планування, монтаж, налагодження).

Фірма URBAS Maschinenfabrik Gesellschaft m.b.H пропонує інноваційне обладнання та професійні послуги у енергетичній техніці і належить до провідних виробників котлів на біомасі для виробництва гарячої води, пари та струму.

Bilfinger MCE GmbH з Лінца постачає орієнтовані на потреби клієнта високоякісні компоненти для електростанцій. Bilfinger Maschinenbau GmbH & Co. KG є спеціалістом у виготовленні одиничних та серійних газових, водних та парових турбін.

Контролююча та вимірювальна техніка

Віденська фірма Grabner Instruments Messtechnik GmbH є провідним світовим виробником автоматичних вимірювальних приладів для перевірки якості нафтопродуктів. Інноваційні, повністю автоматичні та переносні вимірювальні прилади для бензину та мастил можуть використовуватися як для лабораторних, так і для швидких «польових» перевірок.

З метою підвищення безпеки та зменшення витрат своїх клієнтів фірма Phenomatics Virtual Reality Software GmbH з Лінца розробляє програмне забезпечення для віртуального відвідування нафтопереробних заводів та для імітації помилок і аварій.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA