Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

ÜLEVAADE

Tervishoiu ja meditsiinitehnoloogia tööstused on iseäranis dünaamilised majandussektorid. Kogu Euroopas töötab nimetatud tööstustes ligi kümme protsenti kõikidest töötavatest inimestest. Austria ettevõtted on esindatud rahvusvahelisel meditsiinitehnoloogia, ravimite ja meditsiinitarvikute turul ning pakuvad ka oskusteavet, tehnoloogiat ja teenuseid. Tööstuses, mida iseloomustab spetsialiseerumine ja innovatsioon, saavad kliendid üle kogu maailma kasu enda Austria partnerite oskustest ja uuringutegevustest. Austria kogub samuti üha enam populaarsust erinevate tervishoiuteenuste pakkujana, sealhulgas operatsioonid, taastusravi, ennetustegevus ja üldine heaolu.

Sisukord:

PIKA AJALOO JA EREDA TULEVIKUGA MEDITSIIN

Laborimeditsiin ja meditsiinitehnoloogia

Laborimeditsiini ja meditsiinitehnoloogia vallas tegutsevate ekspordile orienteeritud Austria ettevõtete hulka kuuluvad teiste hulgas ka:

  • Kliinilise diagnostika süsteemimaterjalide tootjad
  • Diagnostilise pildinduse ja ultrahelitehnoloogia juhid
  • Kõrgtehnoloogiliste proteeside tootjad
  • Arvutiga toetatud psühholoogilise diagnoosi spetsialistid

Kõik need ettevõtted pakuvad kaasaegse tehnoloogia kaasamist ning on spetsialiseerunud innovatiivsemate ja efektiivsemate toodete arendamisele, mis tagaksid optimaalse patsiendihoolduse. Austrias toodetud laborimeditsiini ja meditsiinitehnoloogia kvaliteeti usaldavad arstid paljudes riikides üle kogu maailma.

Meditsiinilise konsultatsiooni teenused tervele maailmale

Austria ettevõtted osalevad haiglate projekteerimisel, ehitamisel ja juhtimisel ka teistes riikides. Muuhulgas projekteeritakse ja ehitatakse meditsiinirajatisi, ka „võtmed kätte“ projekti alusel, ning jagatakse oskusteavet diagnostika, ravi, hoolduse ja eriti keerukate tervishoiualaste tehnoloogiaprojektide elluviimise vallas.

MEDITSIINILINE RAVI JA HEAOLU

Aastatepikkune kogemus on Austria arstide juurde toonud patsiente kogu maailmast. Paljud Lähis-Idast, Ida-Euroopast ja Kagu-Euroopast pärit patsiendid on saanud kasu erakordsetest meditsiinirajatistest ja parimatelt arstidelt ning naasnud kodumaale, viies endaga kaasa hea mulje Austria tervishoiusüsteemi kohta.

Heaolu = Tervis

Meditsiinitööstus hõlmab tulevikus ka ennetava meditsiini- ja heaolurajatisi. Tänu kuumaveeallikatele ja spaadele on Austria üks maailma populaarsemaid terviseturismi sihtpunkte. Heaolurajatiste ning spaade projekteerimisest, ehitamisest ja juhtimisest kuumaveeallikate rakendamiseni – Austria ettevõtted on antud sektori oskusteavet edukalt eksportinud.

Taastusravikeskuste, kuumaveeallikate, spaade ning heaolukomplekside eksklusiivne ja lai valik on turistide hulgas üha populaarsem. Heaolu Austrias – loe rohkem siit.

KOONDATUD KOMPETENTS

Bioteadused on üks innovatiivsemaid uuringuvaldkondi. Bioteaduste rakendusala keskmesse kuulub teaduslik informatsioon biotehnoloogia, geenitehnoloogia ja meditsiinitehnoloogia valdkonnast, sooviga vastata turu majanduslikele nõudmistele. Austrias on loodud oluline bioteadusi toetav algatus: K_ind/K_net kompetentsikeskused.

Tipptasemel uurimis- ja arendustegevuse areng ning rakendamisele suunatud tehnoloogilised arendused on tagatud tänu erinevate kompetentside koondamisele üle kogu Austria paiknevatesse keskustesse, mida rahastatakse nii riiklikul tasemel kui erasektori poolt.

Biotehnoloogia

Austrias on enam kui 100 spetsialiseerunud ettevõtet, mille tegevuseks on uuringud biotehnoloogia vallas. Nimetatud valdkonna dünaamikat ja majanduslikku tähtsust tõendavad ka Austria arvukad biotehnoloogia patendid (iseäranis inimeste meditsiiniga seotud).

Austria kasuks räägib uurimis- ja arenduskeskuste koondumine ja tihe koostöö, kõrge kvalifikatsiooniga töötajad ning soodne keskkond toodete marketingi ja turustamise jaoks. See tähendab, et ka rahvusvahelised kliendid saavad Austria biotehnoloogiaettevõtetelt kasu.

Ravimid

Ülemaailmsed ravimitootjad hindavad Austriat kui head asukohta uurimistegevuseks, tootmiseks ja ettevõtte peakorteri asukohaks. Austria soodne majanduskliima ja kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid on selle tööstusharu edu kaks olulisimat faktorit.

Viimati uuendatud:
2017.08.24
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA