Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Охорона здоров’я і медична техніка належать до тих галузей економіки, які особливо динамічно розвиваються. Загалом в Європі у названих сферах зайняті близько десяти відсотків усіх працюючих. Австрійські компанії представлені на міжнародному ринку у галузях медичної техніки, фармацевтики, допоміжних засобів, а також стосовно ноу-хау, інжинірингу та послуг. Клієнти з усього усвіту успішно працюють завдяки ноу-хау та дослідницьким технологіям, наданим австрійськими партнерами у галузі, характерною особливістю якої є спеціалізація та інновації. Проте австрійські фахівці користуються все більшим попитом і в плані надання медичних послуг: проведення операцій, реабілітація, а також превентивна медицина і дотримання здорового способу життя.

зміст:

Медицина з минулим та майбутнім

В галузі охорони здоров’я та медицини Австрія має віковічні традиції, пов’язані з активними винаходами. У 18 столітті у Відні була налагоджена революційна система медичної освіти, а славетна Віденська медична школа встановила найвищі медичні стандарти того часу.

Така багата традиція зобов’язує. Сьогодні австрійська галузь охорони здоров’я належить до найкращих у світі. Незалежно від того, чи мова йде про лабораторне устаткування, наукові дослідження, медичні послуги чи послуги у сегменті дотримання здорового способу життя – австрійські компанії на найвищому рівні пропонуюють інновації для світового ринку.

Лабораторна та медична техніка

Серед орієнтованих на експорт австрійських підприємств, які займаються лабораторною та медичною технікою, Ви знайдете також:

  • виробників систем та розхідних матеріалів для галузі клінічної діагностики,
  • технологічних лідерів щодо діагностичних досліджень та ультразвукової діагностики,
  • виробників протезів на основі високих технологій і
  • фахівців з комп’ютеризованої психологічної діагностики

Усі компанії пропонують послуги, що базуються на останніх досягненнях техніки і спеціалізуються на розвиткові інноваційної та ефективної продукції для оптимального забезпечення пацієнтів. Лікарі в багатьох країнах покладаються на якість лабораторної та медичної техніки з Австрії.

Сучасні консультаційні послуги для всього світу

Австрійські компанії беруть участь у проектуванні, спорудженні та експлуатації лікарень за межами Австрії. Окрім цього, вони пропонують також ноу-хау для діагностики, терапії, догляду і здійснюють впровадження технологічних проектів у галузі охорони здоров’я.

Медичні обстеження і здоровий стиль життя

Довгорічна традиція поєднує австрійських лікарів та лікарні з пацієнтами з уього світу. Багато пацієнтів з Близького Сходу, а також зі Східної та Південно-Східної Європи охоче користуються чудовими медичними закладами та послугами першокласних лікарів і поширюють, таким чином, хороший імідж австрійської галузі охорони здоров’я у своїх країнах.

Wellness = здоров’я

До медицини майбутнього належать заклади для профілактики та здорового стилю життя. Австрія належить завдяки своїм термічним баням та спа до однієї з найбільш улюблених у світі країн, куди їдуть, щоб приділати увагу власному здоров’ю. Австрійські фірми успішно експортують власні ноу-хау у сфері проектування, реалізації та експлуатації фітнес- та спа-центрів.

Все частіше закордонні гості користуються ексклюзивною та багатою пропозицією на реабілітаційні заклади, термічні бані, спа та фітнес-центри в Австрії. Дізнайтеся більше про здоровий спосіб життя в Австрії .

Концентрований авторитет

Галузь Life Sciences (біологічні науки) належить до найбільш інноваційних дослідницьких напрямків. В центрі знаходиться застосування наукового пізнання біо- та генних технологій і медичної техніки з огляду на ринково-економічні вимоги. В Австрії стартувала важлива ініціатива з підтримки біологічних наук: e K_ind/K_net-Центри компетенцій.

Поєднання компетенцій у різних містах усієї Австрії та фінансування з боку державних та приватних структур гарантують високу продуктивність у галузі дослідження та розвитку і забезпечують передачу прикладних технологічних знань.

Біотехнологія

В Австрії нараховується більше, ніж 100 спеціальних фірм, які проводять дослідження у галузі біотехнологій . Численні біотехнологічні, особливо медичні патенти, видані в Австрії, свідчать про динаміку цієї галузі та її економічне значення.

Австрія характеризується концентрацією та структуруванням галузі дослідження та розвитку, наявністю висококваліфікованих співробітників у дослідницьких закладах та відмінними передумовами для збуту продукції. У виграші від цього залишаються також міжнародні клієнти австрійських біотехнологічних фірм.

Фармацевтична промисловість

В усьому світі фармацевтичні підприємства цінують Австрію як місцерозміщення для відділів досліджень, виробництва та головних офісів компаній. Чудові передумови та кваліфіковані австрійські фахівці є двома найважливішими факторами, що зумовлюють успіх цієї галузі.

востаннє актуалізовано:
2017.08.24
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA