Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Boğaz’da Avusturya Camları

KAPO firması 15 yılı aşkın bir süredir İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Firma buradaki müşteri ve mimarlara, Steiermark’a özgü kapı ve ahşap işlemeleri konusunda Know-How sunmaktadır. Bu Know-How sürekli olarak Avusturya’daki ahşap araştırmaları ile birlikte sürdürülmektedir.

Örneğin koruma altında bulunan “Les Ottomans” hotelinin camları on yıldan fazla bir süredir KAPO tarafından giydirilmiştir. İşin en zor kısmı, binanın tarihi cephesi ve camlarının orijinaline sadık kalınarak modern teknoloji ve hava şartlarını da dikkate alarak monte edilmiştir.

Ahşap cephe kullanıldıktan yıllar sonra bile Boğaz’ın deniz suyu, rüzgar ve hava değişikliliğine rağmen dayanıklılığını hiçbir şekilde yitirmemiştir. Bu durum türk pazarında siparişlerin artmasını sağlamıştır. Günümüzde KAPO İstanbul’da hem özel hem kamu alanlarında müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Özellikle saygın aileler arasında tanınırlığı günden güne artmaktadır.

KAPO’nun yenilikçi bir ürünü olan elektrikli “kaldırmalı pencere“ özellikle türk pazarına yönelik geliştirilmiştir: Bu pencere, entegre edilmiş bir motor ile pencerenin elektrikli olarak açılmasını sağlamaktadır. Camlar hem görünmez yenilikçi bir teknolojiyle hem de yüksek kalite ve stildedir. Bu kaldırmalı pencere İstanbul cephesi örneğiyle Viyana’dakiyeni mağazasında görülebilir (Schottenring 35, 1010 Wien). KAPO pencere sistemleri RC2 sertifikalıdır ve olası hırsızlıklara karşı yüksek standartlarda koruma sağlamaktadır.

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA