Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Masif ağaç levhaları ile gelen ihracat başarısı

1981 yılında kurulmuş olan Avusturya'lı şirket Tilly, günümüzde masif ağaç levhaları üretiminde Avrupa çapında lider konumundadır.

Kurulmasından birkaç yıl sonra (1985) Tilly Holzindustrie GmbH , doğal ağaç levha üretimine başlamıştır. En başından itibaren mobilya yapımında, ahşap levhaların bir, iki ve üç katman kalitesinde olması gerekmekteydi. Kuruluş aşamasında dahi yenilikçi ürün geliştirme konseptine ve yüksek üretim standartlarına büyük değer verilmişti. Şirket AR-GE departmanının çalışmaları, şirket başarısının en önemli temel taşlarından biri olmuştur.

Çevre dostu ısı ve elektrik enerjisinin ortak üretim sistemi, üretim için gerekli olan enerjiyi temin etmekte ve Althofen uzaktan ısıtma sistemi Tilly'de tüm gün, gece gündüz çalışmaya devam etmektedir. Gelecekte yıllık 6 milyon doğal ağaç levha üretim kapasitesi hedeflenmektedir. Sürekli büyüme, üretim tesislerinin modernleştirilmesi ve satış pazarlarının aralıksız büyümesi gibi faktörler, bu aile şirketinin ihracat şampiyonu olmasını sağlamıştır.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA