Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Specialisté pro bezpečnou hlasovou komunikaci

Co má společného Evropská organizace pro bezpečnost leteckého provozu Eurocontrol s londýnskou policií Scotland Yard a americkým Národním úřadem pro letectví a kosmonautiku NASA? Všichni se spoléhají na komunikační řešení společnosti Frequentis AG.

Mezinárodně činná podnikatelská skupina se sídlem ve Vídni dodává od roku 1947 komunikační a informační systémy pro bezpečnostní aplikace na ochranu citlivých dat - ať už v rámci řízení civilního nebo vojenského letového provozu, v sektoru veřejné bezpečnosti (policie, záchranná a požární služba) nebo v oblasti systémů železniční a námořní dopravy. Ve více než 110 zemích světa důvěřují zákazníci řešením a know-how řízení projektů společnosti Frequentis .

V první řadě vysoká inovační síla a orientace na technologii pomohly společnosti k jejímu tržnímu úspěchu. Mimořádný důraz je kladen také na optimalizované rozhraní člověk-stroj. S 30 % podílem na trhu je Frequentis dokonce světovou jedničkou v oblasti hlasových komunikačních systémů pro řízení letového provozu.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA