Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Specjaliści w zapewnianiu bezpiecznej komunikacji werbalnej

Co wspólnego ma europejska organizacja bezpieczeństwa żeglugi powietrznej Eurocontrol, londyńska policja Scotland Yard i amerykańska agencja lotów kosmicznych NASA? Wszyscy oni stawiają na rozwiązania komunikacyjne oferowane przez Firmę Frequentis AG.

Od 1947 roku firma Frequentis AG z siedzibą w Wiedniu działa na rynku międzynarodowym i dostarcza rozwiązania teleinformatyczne znajdujące zastosowanie w bezpieczeństwem nawigacyjnym - czy to w cywilnej bądź militarnej kontroli ruchu lotniczego, obszarze bezpieczeństwa publicznego (policja, ratownictwo, straż pożarna) lub systemach kolejowych i morskich. Klienci z ponad 110 krajów zaufali rozwiązaniom i wiedzy specjalistycznejFrequentis .

Firma osiągnęła rynkowy sukces przede wszystkim dzięki sporej innowacji i ukierunkowaniu na daną technologię, szczególną uwagę skupiając na optymalizacji powiązania człowieka i maszyny. Frequentis posiadając 30% udziału w rynku w zakresie systemów komunikacji dla służb kontroli lotów urósł do rangi światowego lidera w tej branży.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA