Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Špecialisti pre bezpečnú hlasovú komunikáciu

Čo majú spoločné Európska organizácia pre bezpečnosť letovej prevádzky Eurocontrol, londýnska polícia Scotland Yard a americký Národný úrad pre letectvo a kozmonautiku NASA? Všetci sa spoliehajú na komunikačné riešenia spoločnosti Frequentis AG.

Medzinárodne činná podnikateľská skupina so sídlom vo Viedni je od  roku 1947 dodávateľom komunikačných a informačných systémov pre bezpečnostné aplikácie na ochranu citlivých dát – či už v rámci riadenia civilnej alebo vojenskej letovej prevádzky, v sektore verejnej bezpečnosti (polícia, záchranná služba, hasiči) alebo v oblasti systémov koľajovej a námornej dopravy. Zákazníci vo viac ako 110 krajinách sveta dôverujú riešeniam a projektovému know-how firmy Frequentis .

K trhovému úspechu spoločnosti dopomohla v prvom rade vysoká inovatívna sila a orientácia na technológiu. Spoločnosť kladie mimoriadny dôraz na optimalizované rozhranie človek-stroj. S 30 % podielom na trhu je Frequentis dokonca svetovou jednotkou v oblasti hlasových komunikačných systémov pre riadenie letovej prevádzky.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA