Advantage Austria Показати навігацію

Фахівець у галузі пристроїв надійної мовної комунікації

Що спільного у європейської служби безпеки польотів Eurocontrol, лондонської поліції зі Скотленд Ярду і Національного управління аеронавтики та дослідження космічного простору NASA в США? Усі вони вибрали технічні рішення для забезпечення комунікації від Frequentis AG.

Починаючи з 1947 року міжнародна група компаній зі штаб-квартирою у Відні виробляє комунікаційні та інформаційні системи для використання в умовах особливих вимог до безпеки: для цивільної і військової авіації, установ громадського правопорядку (поліція, служби порятунку, пожежна служба), а також для систем залізничного і морського сполучення. Замовники із більш ніж 110 країн світу повністю покладаються на технічні рішення і новітні технології від Frequentis .

Суттєвими факторами, які визначають успіх компанії на ринку, є інноваційність продукції підприємства, його орієнтація на розробку технологій, а також особлива увага, яка приділяється оптимізації інтерфейсу «людина-машина». Компанії Frequentis належить 30 % ринку виробництва переговорних комунікаційних систем для забезпечення безпеки польотів, тим самим вона забезпечила собі позицію лідера світового ринку.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA