Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Австрійські інформаційні технології та технології зв’язку – це індустрія, в якій працюють спеціалісти. Вони надають спеціалізовані рішення для клієнтів з усього світу. Починаючи з IT-консалтингу щодо рішень зі спеціалізованої апаратури і контрольованих комп’ютерами заводами і закінчуючи всебічними прикладними програмами ГІС та спеціалізованими телекомунікаційними технологіями, в австрійській інформаційно-комп’ютерній індустрії ви можете знайти численні компанії з експортабельною професійною компетенцією.

зміст:

Консалтинг, програмування, апаратура

Добра освітня система і сприятливе для наукових досліджень середовище в Австрії забезпечують найкращу систему для ринку провайдерів, які пропонують топ-рішення з програмного забезпечення і апаратури. Австрія має у цій сфері велику традицію. Перші комп’ютери в Європі, що працювали виключно на транзисторах, походять звідси, адже були створені в 1955 році у Віденському технічному університеті Гайнзом Земанеком і з любов’ю названі «Травневий бриз».

ІКТ-центр – Австрія

Відень є одним з найбільших у Європі місцерозташуванням інформаційно-комунікаційних технологій (ICT) і вважається центрально- і східноєвропейською столицею інформаційних технологій. Численні австрійські та мультинаціональні компанії обрали Відень своєю штабквартирою для ведення бізнесу d Центральній та Східній Європі. Компанія Vienna IT Enterprises (VITE) була заснована у 2004 році як мережа для IT-компаній, дослідницьких фірм і розробників, а також освітніх організацій.

Цілий регіон довкола Відня вважається одним з найпривабливіших місцерозташувань для ведення бізнесу. VIENNA REGION Marketing GmbH пропонує допомогу і підтримку для новостворених фірм і створення мережі контактів, а також дотації та ініціативи співпраці. ICT – Burgenland базований у Айзенштадському технологічному центрі і є інформаційним та комунікаційним кластером для Бурґенлянду.

Центри підтримки для новостворених фірм, технологічні центри і технологічні парки для сектору ІКТ є також в інших федеральних областях. Усе це гарантує постачання всебічних послуг для ІТ-компаній у цілій Австрії.

Палата економіки Австрії проводить щорічний E-День (німецькою мовою) , що є платформою для налагодження контактів та обміну досвідом в щоденних проблемах та іноваціях у секторі ІКТ.

Професійна компетентність у консалтингу

В Австрії є маса компаній, що пропонують ІТ-консалтинг, спеціальні та цілісні рішення та ІТ-послуги усіх видів. Пропонуються послуги починаючи від консалтингу і процесу оптимізації і закінчуючи консалтингом з інфраструктури.

Такі провайдери як S&T Austria підтримують середні та великі підприємства по цілому виробничо-збутовому IT-ланцюгу. В Австрії також є вузькоспеціалізовані IT-консультанти, що надають детальні, спеціалізовані про певній галузі консалтингові послуги. Їхня виняткова професійна компетенція та знання ринку забезпечили для ІТ-консультантів Австрії репутацію дуже бажаних партнерів для компаній як удома, так і закордоном.

Детальніше про австрійський ІТ-консалтинг можна довідатися на «Консалтинг та інжиніринг» „Консалтинг та інжиніринг“ .

Програмне забезпечення від спеціалістів

Програмне забезпечення з Австрії використовується в цілому світі. Палітра пропозицій простягається від програмного забезпечення для лікарень до управління водоочисними спорудами для промислового сектору.

celum GmbH (in Englisch) розробляє програмне забезпечення для систем управління документами (DMS) з метою ефективного адміністрування таких даних, як зображення, PDF-файли, відео та презентації в PowerPoint. Експорт складає понад 80% річного доходу компанії, а їхні клієнти – з Північної Америки, Південної Африки та Східної Європи і навіть з віддаленіших країн.

RF-iT Solutions GmbH працює у сфері програмного забезпечення і послуг для радіочастотної ідентифікації (RFID). Компаніє є ринковим лідером у сегментах моди і автомобілебудування.

BEKO Holding AG зосереджується на управлінні життєвим циклом продукції (PLM) і працює в секторі зеленої енергетики з рішеннями «інтелектуального вимірювання» і «розумних електромереж».

Заснований у 1985 році, Software AG пропонує високоефективні бази даних, інструменти для розробки прикладних рішень та інтеграційні технології для компаній усього світу у сферах банківської та страхової справи, торгівлі та промисловості.

Частина компанії Austrian Novomatic Group Greentube I.E.S. GmbH є провідним розробником і провайдером ігрових рішень для Інтернету, мобільних пристроїв та i-телебачення. Однією з найуспішніших та популярних ігор на розвиток навиків від Greentube є 3D Ski Challenge, гра в лижні перегони, що нині завоювала понад 6 млн фанів.

З 1990-х, update software AG надає виготовлені на замовленя, промисловоорієнтовані рішення для управління зв’язками з замовниками (CRM). Компанія підтримує понад 1500 підприємств у всьому світі, має дочірні компанії в Європі та США і закладає нові міжнародні стандарти в системах CRM. Специфічні для даної галузі потреби задовільняє сучасне програмне забезпечення, що має заздалегідь налаштовані рішення для тих, хто працює в сфері наук про живу природу, фінансових послуг, виробництві, будівництві та постачанні.

eworx Network & Internet GmbH є одним з австрійських піонерів у E- Mail маркетингу і має клієнтів у цілій Європі. Разом з партнерами, eworx розробляє спеціалізовані стратегії для E-Mail маркетингу від концепції до технічого впровадження з mailworx.

Апаратура

На австрійському ринку є багато провідних виробників спеціалізованої апаратури для наступних сфер:

 • Протипожежні сирени, комунікаційні системи і системи безпеки
 • Комунікаційні системи для транспортної індустрії
 • Гідрометричні станції для сільського господарства

В Австрії також виготовляються високоякісні напівпровідники для медичних технологій та автомобільної промисловості.

Усі австрійські виробники апаратури орієнтовані на експорт і на надання послуг, успішно конкуруючи на світових ринках. Один приклад: Schrack Seconet AG , , австрійська високотехнологічна компанія, що виготовляє протипожежні, комунікаційні системи та системи безпеки, є одним з провідних міжнародних провайдерів у цьому секторі.

Цифрова фабрика, телематика, географічні інформаційні системи

Синергії цифрових моделей та ефективного управління даними допомагають оптимізувати складні процеси. Телематика зводить докупи телекомунікацію та ІТ для створення новаторських інтегрованих прикладних програм – понад усе в секторі дорожного руху і транспорту. А індустрія георгафічних інформаційних систем стало зростає.

Цифрова фабрика

Синергії цифрових моделей та ефективного управління даними допомагають оптимізувати складні процеси. Австрійське проектувальне і симуляційне програмне забезпечення для Цифрової фабрики використовується у багатьох різних сферах, таких як:

 • Автомобільна промисловість
 • Авіаційна промисловість
 • Електрична промисловість
 • Будування заводів та медичний інженирінг

Окрім того, Цифрова фабрика завоювала провідну позицію у автомобільній промисловості. Тут концепція Цирової фабрики вже не на стадії пілотної фази, а успішно використовується у щоденному виробництві. В Австрії базується широкий спектр компаній-розробників, що пропонують програмне забезпечення з проектування і симуляції для впровадження концепції Цифрової фабрики:Такі компанії, як CSB Systems Austria , Data Systems Austria і HC Solutions пропонують новаторські, пристосовані для промисловості програмні рішення для всього, що стосується оперативного та стратегічного корпоративного менеджменту та управління.

Останніми роками з’явилося багато важливих центрів відмінної якості у секторі Цифрової фабрики. До них належать: 

Телематика

Ключові сфери телематики включають в себе комп’ютерні мережі, наприклад Інтернет, телефонні та мобільні мережі. Австрійські фірми успішно працюють у цих сферах:

 • Транспортна телематика (ITS – Інтелектуальні транспортні системи)
 • Управління виробничого оснащення
 • Сервісна телематика (E-бізнес, Е-комерція, E-логістика, E-уряд)
 • Телематика охорони здоров’я та медицини (E-здоров’я)
 • Освітня телематика (E-навчання)
 • Телематика безпеки

Компанія Kapsch є провідним австрійським системним інтегратором передових рішень у сфері телекомунікацій і мереж, а також солідним провайдером ІТ-рішень. З телематичною платформою від Kapsch, Kapsch TrafficCom надає спектр рішень, таких як генерація даних про транспортний рух у реальному часі. Ці відкриті системи дають можливість дорожним операторам зменшити витрати, підвищити безпеку і покращити експлуатацію та якість послуг.

Frequentis надає комунікаційні та інформаційні системи для клієнтів усього світу, а також додаткові продукти та послуги у формі рішень для центрів управління. Компанія є провідним постачальником голосових комунікаційних систем, з особливими вимогами для забезпечення безпеки. Frequentis є лідером світового ринку в системах управління авіа-рухом для цивільної авіації.

Austrian Traffic Telematics Cluster (ATTC) був заснований у 2003 році як асоціація для просування телематики. Тут австрійські партнери від науки, бізнесу та промисловості разом працюють над розвитком і впровадженням практичних нових технологій у сфері телематичних систем для управління транспортним рухом.

Геоінформаційні системи (ГІС)

У порівнянно новій сфері географічних інформаційних систем (GIS), Австрія розвинулася в одного з найпередовіших провайдерів світу. ГІС дозволяє

 • цифрове занесення і перегляд
 • збереження та реорганізація
 • моделювання та аналіз
 • алфавітно-цифрові та графічні завдання

географічних даних. Географічні інформаційні системи відіграють важливу роль у багатьох сферах управління даними, а також полегшують процес прийняття рішень.

GIS-Cluster Salzburg сприяє обміну знанням між наукою і бізнесом завдяки праці з малим та середнім бізнесом та університетами і неуніверситетськими дослідницькими установами. Компанії, що співпрацюють з GIS Cluster, пропонують широку палітру послуг і всесторонній досвід з реалізації проектів:

 • Послуги у зборі просторових і географічних даних
 • Організація бази даних
 • Інформаційний аналіз 
 • Візуалізація
 • Комунікації

Розмір і надзвичайний широкий спектр послуг роблять GIS Cluster Salzburg унікальним на світовій арені.

Окрім того, малий та середній бізнес може отримувати наукову підтримку від:

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA