Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Luxusní interiéry pro nejvyšší nároky

Rodinný podnik z Rakouska splňuje sny – na vodě, na zemi i ve vzduchu.

Příběh úspěchu společnosti LIST Holding GmbH začal v padesátých letech 20. století v malé truhlářské dílně. Zde bylo možno nasbírat zkušenosti se zpracováním ušlechtilých materiálů. Dnes patří společnost k předním světovým návrhářům interiérů jachet a lodí, obchodních i soukromých letadel, hotelů a exkluzivních soukromých rezidencí.

Společnost LIST vybavila např. apartmánovou loď „MS The World of ResidenSea“, na jejíž palubě se nachází 110 bytů v soukromém vlastnictví a 88 hotelových suit nebo známou výletní loď „MS Deutschland“.

Nadstandardní vybavení interiérů rodinných domů a soukromých jachet často vyžaduje speciální řešení. Jeden zákazník si například přál mít na své soukromé jachtě reprezentativní jídelní stůl, který se dá zároveň využít i jako biliardový stůl. Technici společnosti LIST tedy vyvinuli mechanismus, který dokázal takřka ztlumit vlnobití.

Také ve vzduchu si společnost LIST udělala jako návrhář interiérů obchodních a soukromých letadel v mezinárodním měřítku dobré jméno. Inovativní nápady (např. pravá kamenná podlaha nebo dekorativní povrchy z tenoučké vrstvy pravého kamene) a neustálý vývoj patří k příběhu úspěchu společnosti LIST.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA