Advantage Austria نمایش فهرست

دکوراسیون داخلی برای مشکل پسندان

شرکتی متعلق به یک خانواده اتریشی رویاهای شما را در دریا، روی زمین و در آسمان به حقیقت تبدیل می کند.

داستان موفقیت شرکت
LIST Holding GmbH
در دهه 1950 از یک نجاری کوچک آغاز شد. تجربه کار با مواد اولیه گرانقیمت در این شرکت نیز از همین نقطه شروع شد. امروزه این شرکت یکی از موفق ترین شرکت های جهان در زمینه دکوراسیون داخلی کشتی های تفریحی و قایق ها، هواپیماهای تجاری و شخصی، هتل ها و منازل شخصی لوکس است.

برای مثال، کارهای شرکت لیست را می توانید در کشتی کروز "MS Deutschland" یا کشتی آپارتمانی “MS The World of ResidenSea” با 110 آپارتمان و 88 سوئیت هتل، مشاهده کنید.

مشتریان برای دکوراسیون داخلی منازل شخصی و قایق های تفریحی خود، غالباً سفارشات ویژه ای دارند. یکی از مشتریان برای کشتی خصوصی خود نیاز به یک میز غذاخوری داشت که قابلیت تبدیل شدن به میز بیلیارد را نیز داشته باشد. بنابراین برای برآورده نمودن این خواسته، تکنیسین­های این شرکت مکانیزمی طراحی کردند که به مدد آن و با استفاده از یک سیستم فنری، تکان­های ناشی از امواج دریا احساس نشود.

در آسمان نیز شرکت لیست در سراسر جهان نام شناخته شده ای در زمینه طراحی جت های شخصی و تجاری است. موفقیت این شرکت مرهون استفاده از ایده های نوآورانه (مانند طراحی کف با استفاده از سنگ واقعی یا ساختن سطوحی از لایه های بسیار نازک سنگ واقعی) و توسعه مداوم و بدون وقفه است.
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA