Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Luxusné interiéry pre najvyššie nároky

Rodinný podnik z Rakúska uskutočňuje sny – na vode, na zemi a vo vzduchu.

Príbeh úspechu spoločnosti LIST Holding GmbH sa začal v 50-tych rokoch minulého storočia v malej stolárskej dielni, ktorej zakladatelia začali zbierať skúsenosti so spracovaním vzácnych materiálov. Dnes patrí spoločnosť k popredným svetovým interiérovým návrhárom jácht a lodí, obchodných a súkromných lietadiel, ako aj hotelov a exkluzívnych súkromných rezidencií.

Firma LIST vybavila napríklad apartmánovú loď „MS The World of ResidenSea“, na palube ktorej sa nachádza 110 bytov v súkromnom vlastníctve a 88 hotelových apartmánov, alebo slávnu výletnú loď „MS Deutschland“.

Nadštandardné interiérové vybavenie rodinných domov a súkromných jácht si často vyžaduje špeciálne riešenia. Jeden zákazník si napríklad želal, aby bol v jeho súkromnej jachte reprezentatívny jedálenský stôl, ktorý sa zároveň dá využiť aj ako biliardový stôl. Technici firmy LIST vetdy vyvinuli mechanizmus, ktorý priam stlmil morské vlnobitie.

Aj vo vzduchu si firma LIST urobila celosvetové meno ako interiérový návrhár obchodných a súkromných lietadiel. Inovatívne nápady (napr. pravá kamenná dlážka alebo dekoratívne povrchy z tenkej vrstvy pravého kameňa) a neustály vývoj tvoria časť príbehu úspechu firmy LIST.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA