Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

En yüksek beklentiler için lüks iç mekan donanımı

Avusturya'lı bir aile şirketi, denizde, karada ve havada, tüm hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

LIST Holding GmbH şirketinin başarı hikayesi 1950'li yıllarda küçük bir marangozhanede başladı. Burada yüksek kaliteli malzemeler ile çalışarak deneyim edinildi. Şirket, günümüzde yat ve gemiler, iş ve özel uçaklar, oteller ve ayrıcalıklı özel rezidanslar için iç mekan donanımı tedarikçileri içinde dünya liderlerinden sayılmaktadır.

Örneğin, 110 apartman dairesi ve 88 otel süitine sahip apartman gemi "MS The World of ResidenSea" ve meşhur lüks yolcu gemisi "MS Deutschland", LIST tarafından donatılmıştır.

Konutlar ve özel yatlardaki yüksek kaliteli iç mekan donanımı için genelde çok özel çözümler üretilmektedir. Örneğin, bir müşteri özel yatının içinde, bilardo masasına dönüştürülebilen, aynı zamanda çok gösterişli olan bir yemek masası ısmarlayabilmektedir. Bu durumda LIST teknisyenleri bu talebe uyarken, aynı zamanda deniz yolculuğundaki dalgalanmaların etkisine karşı süspansiyon görevi üstlenen bir düzenek de geliştirmişlerdir.

LIST, havada da uluslararası alanda iş ve özel jet donanımı konusunda büyük ün kazanmıştır. Hakiki taş zemin veya çok ince hakiki taştan oluşmuş dekoratif yüzeyler gibi yenilikçi fikirler ve süregelen AR-GE çalışmaları, LIST'in başarı hikayesinin bir parçasını teşkil etmektedir.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA