Advantage Austria Показати навігацію

Вишуканий інтер'єр для найвибагливіших

Сімейне підприємство з Австрії втілює в життя всі мрії ― на воді, на суші та в повітрі.

Історія його успіху розпочалась в 50-і роки двадцятого століття, тоді LIST Holding GmbH було маленькою столярною майстернею. Вона накопичувала досвід в обробці благородних матеріалів. На сьогоднішній день підприємство стало одним з провідних виробників внутрішнього оздоблення для яхт, теплоходів, корпоративних та особистих літаків, готелів і вишуканих приватних резиденцій.

Наприклад, компанія LIST виготовляла оздоблення для житлового комплексу на борту круїзного лайнера «MS The World of ResidenSea», до складу якого входять 110 приватних квартир і 88 номерів готелю, а також для славнозвісного круїзного лайнера «MS Deutschland».

Часто для високоякісного оздоблення інтер’єрів приватного житла або яхт необхідні нестандартні рішення. Так, один із клієнтів бажав мати на своїй яхті розкішний обідній стіл, який міг би трансформуватись в стіл для більярду. Для цього інженери компанії LIST сконструювали спеціальний механізм, який поглинає морське хвилювання.

Також і в повітрі LIST ― всесвітньо відоме ім’я, бо компанія виготовляє елементи інтер’єру для корпоративних і приватних реактивних літаків. Інноваційні ідеї (наприклад, підлога із природного каменю чи оздоблювальні панелі із надтонкого каменю) і постійний розвиток стали складовими успіху компанії LIST.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA