Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Ülevaade

Rahvusvaheliste projektide osas on Austria ettevõtted hästi esindatud. Nad omavad laialdast ülemaailmset võrgustikku, suhtlevad rahvusvaheliste finantsinstitutsioonidega ning on samas usaldusväärseteks partneriteks.

Tegevus rahvusvahelises projektivaldkonnas

Usaldusväärne koostöö rahvusvaheliste partneritega on katapulteerinud Austria ettevõtted rahvusvahelises projektivaldkonnas esirinda.

Traditsioonilliselt kuulub Austria Know-how edasiandjate maade hulka valdkondades nagu tööstusseadmete ehitus, tööstusemonteerimine, taaskasutatavad energiad ja masinaehitus. Kogenud spetsialiste leiab esmajärjekorras nii veepuhastus- ja niisutusvaldkondades nagu ka suurte keskkonna- ning infrastruktuuriporjektide juures: haiglate kompleksid, kanalisatsiooni-, tänavate- ja rööpavõrgustik nagu ka jõuaamad, mis pärinevad Austriast – kõik need räägivad püsivusest ja turvalisusest.

Austria ekspertiiside järgi energia sektoris ja taaskasutatavate energiate juures lahenduste leidmisel on üle maailma suur nõudlus.

Kokkuvõttes on Austria ettevõtted esindatud järgmistes valdkondades: 

  • Ehitus
  • Infrastruktuur
  • Keskkonnatehnika / Vesi
  • Tervishoid / Haiglate sisustus
  • Energia / taaskasutatavad energiad
  • Transport
  • Consulting & Engineering


Traditsiooniliselt kõrge Austria kvaliteet

Nimetatud valdkondades on nii nõustamisvaldkonnas üle tootmise kuni monteerimise tarnimiseni tegevad kogenud spetsialistid, kes realiseerivad edukalt projekte koostöös rahvusvaheliste partneritega.

Inseneri-, arhitektuuri- ja planeerimisbüroodes töötavad Austrias kõrge kvaliteediga spetsialistid, kes toetavad suurprojektide läbiviimist nii Austriasiseselt kui välismaal alates realiseerimisvõimalustest üle nõustamise kuni eduka projekti valmimise ja kvaliteedikontrollini.

Austria tööstusettevõtted on teinud endale hea nime üle maailma. Nad on tuntud oma töö kvaliteedi poolest, kõrgtehnoloogia ja kõrgekvaliteetsete toodete- nagu ka innovatiivsete suundade arendamise poolest.

Näited Austria projekti-pädevusest

Austria ettevõtted, et nimetada mõnesid neist nagu Andritz, Vamed, Porr, AME International, Kapsch, A-TEC, Plasser & Theurer, STRABAG, S.O.L.I.D., VA Tech, Siemens, Doppelmayr, Voith, VAE AG ja Voestalpine, pakuvad juba mitmeid aastakümneid üle maailma hinnatud ekspertiise planeerimise- läbiviimise ja järelnõustamise osas suurprojektidel:

Olümpia talimängude 2014 õnnestumise juures Sotšis on tegevad mitmed Austria ettevõtted. Nagu näiteks :

Köisraudtee-ehitaja Doppelmayr Seilbahnen GmbH , ekspordi valdkonnas eriti angažeeritud ettevõte, mis ehitab köisraudteesid Doha Lennujaama jaoks Kataris ja Durban Stadioni jaoks Lõuna-Aafrikas, tarnib 20 seadet Sotšisse.

Andritz Hydro , üks maailmas juhtvaid tarnijaid spetsiaalselt kohandatud seadmete, süsteemide ja teenuste jaoks veejõujaamadele, varustab jõujaamu Dagachhu`s Bhutanis ja Ilisu`s Ida-Türgis turbiinide, elektriliste seadmete ja inseneri-töödega.

STRABAG SE , millel on üle maailma üle 75.500 kaastöötaja, on kaasatud muuseas teise segmendiga tasulise kiirtee A2 ehitusel ja kasutusele võtmisel Poolas, nagu ka teede-ehitus-projektidega Rumeenias ja Indias. STRABAG on mitmeid tunnustatud ettevõteid ühendava firma funktisioonis ehituses nagu näiteks Züblini tütarettevõte, konsorti juhtiva ettevõtena sadama ehitusel „Khalifa Port“ Emiraatide Abu Dhabis.

Porr-Gruppe rajab veejõujaama Albaania Ashtas. Ettevõte on ennast positsioneerinud kui edukas Full-Service-Provider infrastruktuuri valdkonnas.

Plasser & Theurer on esindatud alates moodsatest üksikmasinatest kuni kõrgetasemeliste masinasüsteemideni raudtee-ehituses ning selle hoolduses ja sarneerimises rohkem kui 100 riigis.

Steiermargi Liidumaa solaartehnika ettevõte S.O.L.I.D. Gesellschaft für Solarinstallation und Design mbH võitis 2010 aastal konkursi suurprojekti ehitamiseks termilise solaarseadme jaoks Singapuris ning paigaldab solaarse jahutusseadme Wildlife-Pargis Ühinenud Araabia Erimaatides.

VAMED AG moderniseerib ja juhendab haiglaid terves maailmas. Tänase seisuga tegeleb ettevõttegrupp 140 haigla ja ca. 50.000 voodikohaga.

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA