Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Австрійські компанії надзвичайно добре представлені у сфері міжнародних проектів. Вони є частиною величезної всесвітньої мережі, підтримують прекрасні контакти з міжнародними фінансовими інституціями і довели, що є надійними партнерами для компаній з усього світу.

Сфера міжнародних проектів

Багато років успішної кооперації з міжнародними партнерами вивели австрійські компанії на вершину у сфері міжнародних проектів.

Традиційно з Австрією рахуються як з джерелом професійного досвіду в будівництві промислових об’єктів та промислового обладнання, відновної енергетики, екологічних технологій і медичного інжинірингу. Досвідчені спеціалісти мають особливо великий послужний список з проектів очищення води та зрошення, а також екологічного інжинірингу та інфраструктури: лікарняні будівлі, стічні системи, дорожні та залізно-дорожні мережі та електростанції, збудовані з австрійським досвідом, в усьому світі є синонімами міцності й безпеки.

Австрійський досвід у секторі енергетики і розробки рішень для відновної енергетики користується великим глобальним попитом.

Австрійські компанії мають особливо активну міжнародну присутність у наступних секторах: 

  • Будівництво
  • Інфраструктура
  • Екологічний інжиніринг / вода
  • Охорона здоров’я / будівництво лікарень
  • Енергія / відновні джерела енергії
  • Транспорт
  • Консалтинг та інжиніринг

Довга традиція австрійської якості

У цих сферах – від консалтингу і виробництва до постачання та інсталяції – є досвідчені спеціалісти, які успішно реалізують проекти з міжнародними партнерами.

В інжинірингових, архітектурних та проектувальних офісах Австрії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які надають підтримку для великих проектів місцевих та іноземних компаній, починаючи з техніко-економічного обґрунтування і початкових консультацій і закінчуючи успішною реалізацією проекту і контролем якості.

Промислові компанії з Австрії мають відмінну всесвітню репутацію. Вони відомі якістю своїх послуг, топ-технологіями і продуктами, а також новаторськими тенденціями.

Приклади австрійського досвіду в участі в проектах

Такі австрійські компанії як Andritz, Vamed, Porr, AME International, Kapsch, A-TEC, Plasser & Theurer, STRABAG, S.O.L.I.D., VA Tech, Siemens, Doppelmayr, Voith, VAE AG і Voestalpine – назвемо лише деякі з них – мають десятиліття всесвітньо визнаного досвіду надання проектувальних, виконавчих та післяпродажних послуг в широкомасштабних проектах:

Десятки австрійських компаній залучені до підготовки Зимової Олімпіади-2014 в Сочі , щоб забезпечити її великий успіх. 

Doppelmayr Seilbahnen GmbH , компанія, що проектує і будує канатні дороги, особливо зосереджена на експорті і встановила канатні системи в аеропортіу«Доха» в Катарі та залізничній станції Дурбана в Південній Африці, буде постачати 20 систем у Сочі.

Andritz Hydro , один з провідних світових постачальників виготовлених на замовлення електростанцій, систем і послуг для виробництва гідро електроенергії, доставив турбіни, електричні гарнітури та інжинірингові послуги для електростанцій у Даґаччу в Бутані та Ілісу в Східній Туреччині.

STRABAG SE має в штаті понад 75 500 людей по всьому світу, якому було довірено збудувати другий сегмент платної траси A2 у Польщі, а також будівництво доріг в Румунії та Індії. STRABAG SE є материнською компанією багатьох добре знаних фірм в будівельному бізнесі, наприклад, дочірньої компанії Züblin, що очолює консорціум з будівництва «Халіфа Порт» в Еміраті Абу-Дабі.

Porr Group будує гідроелектростанцію Ашта в Албанії, що є одним з прикладів успішного позиціонування групи як універсального постачальника у секторі комплексної інфраструктури.

Plasser & Theurer експортує сучасне устаткування і високоякісні технічні системи для будівництва, обслуговування та реконструкції залізниць і є представлений у понад сотні країн.

Стирійська сонячна інжинірингова компанія S.O.L.I.D. Gesellschaft für Solarinstallation und Design mbH у 2010 році виграла тендер на великий проект з будівництва термальної сонячної електростанції в Сінгапурі та інсталює сонячну охолоджувальну систему в заповіднику живої природи в Об’єднаних Арабських Еміратах.

VAMED AG модернізує і управляє лікарнями по всьому світі. На даний час група залучена у 140 лікарень з близько 50 тис. ліжок.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA