Advantage Austria Показати навігацію

ФАКТИ І ЦИФРИ

Понад 120 австрійських компаній щороку беруть участь у більше ніж 200проектах, кредитованих міжнародними фінансовими інституціями і вропейським Союзом. Численні проекти з Європейського інвестиційного банку (EIB) і Європейського банку реконструкції і розвитку (EBRD) залучають австрійські компанії до участі в консорціумах. Географічна близькість та історично здорові стосунки зробили австрійські компанії привілейованими інвесторами в південно-Східній Європі та цілому Чорноморському регіоні. Кількість замовлень з Латинської Америки, Африки та Азії постійно зростають і багато компаній уже відкрили там свої офіси.

Світовий Банк

Велика частка міжнародних проектів, проваджених австрійськими компаніями,
кредитується Світовим банком : у 2013 році обсяг замовлень проектів, фінансованих Міжнародною асоціацією розвитку (IDA) та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (IBRD) склав близько 70 млн. амер. дол). 

У2007-2013 рокахавстрійські компанії отримали  проекти на суму біля 505млн. доларів США.Таким чином, у порівнянні Австрія займає 10-е місце серед країнОЕСР і29-емісце серед усіхкраїн-членівСвітового банку.

Банки розвитку

Щороку багато австрійських фірм беруть участь у проектах, кредитованих Азійським банком розвитку , Міжамериканським банком Африканським банком розвитку (AfDB) , Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD) , der Європейським інвестиційним (EIB) та різноманітними банками з міжнародних фінансових інституцій, і ця кількість постійно зростає.

Австрійські компанії дуже успішно провадили міжнародні проекти з Азійським банком розвитку у 2012 році, при чому обсяг замовлень склав 9,4 млн. амер. дол.: серед прикладів проекти в Грузія
 Бутані, Пакистані, Бангладеші,Мальдіви,Непал, Самоа, Шрі Ланка, Індонезії, Індії та на Китай.

Австрійськікомпанії перебувають серед лідерів у проектах, що  фінансуютьсяЄБРР: у 2012 році в державному секторі обсяг проектів Австрії становив67,4 млн.євро(ЄБРР2012 загалом: 1,28 млрд.євро).

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA