Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Австрійські виробники споживчих товарів постачають продукцію не лише на внутрішній ринок, вони також показують свої експортні уміння. Предмети інтер’єру та декору, освітлення, текстиль, порцеляна, дорогі винні келихи, прикраси з кристалів чи ігри – у всьому світі присутні товари для кінцевого споживання з Австрії. І не лише це: за багатьма споживчими та «Lifestyle-продуктами» на міжнародних ринках знаходиться дизайн, будівництво машин та обладнання, інжиніринг та контролююча техніка з Австрії.

зміст:

Вірність традиціям та орієнтація на майбутнє: споживчі товари для світового ринку

Австрійські виробники споживчих товарів та товарів, що визначають стиль життя, мають особливо розвинене чуття щодо змін стилю життя та перемін у важливих сегментах споживання. Численні малі та середні підприємства, які мають давню традицію і виготовляють продукцію ручної якості для споживачів в Австрії та за кордоном, доповнюють пропозицію відомих у всьому світі великих австрійських виробників.

Австрійські виробники завжди дотримуються найвищих стандартів не лише в процесі виготовлення класичних товарів, що визначають стиль життя, але й також стосовно виготовлення товарів широкого вжитку. Масовий ринок чи предмети розкоші – австрійські вироби завжди викликають довіру щодо якості та надійності.

Ювелірні вироби і аксесуари

Ювелірні вироби і аксесуари з Австрії завоювали світ. Ексклюзивні кришталеві прикраси від Swarovski довели, що творчий дизайн і якісна майстерність є ключовими для завоювання міжнародних ринків. З одного боку компанія є спеціалістом у кришталевих компонентах для індустрії моди, а також секторів освітлення та внутрішнього дизайну. З іншого, в усьому світі є понад 1150 магазинів, що продають ювелірні вироби і аксесуари від цієї тірольської компанії. Австрія також виробляє золоті та срібні прикраси для найвибагливіших покупців у всьому світі. Австрійський виробник Hirsch виготовляє високоякісні ремінці для годинників і з 2003 року є найбільшим постачальником для індустрії розкішних швейцарських годинників.

Окуляри від Австрії також винятково добре представлені на глобальних ринках. Компанія Silhouette International з Лінцу має 13 дочірних компаній, а також партнерів з дистрибуції в понад 100 країнах. Вони виготовляють якісні окуляри – в тому числі титанові оправи, – які мають лояльних прихильників у всьому світі.

Подарунки, ігри, офісні товари

Австрія має що запропонувати для споживчих ринків у кожному куточку світу. Вибір надзвичайно різноманітний: від традиційних скляних сніжних кульок до найсучасніших подарункових дрібничок, які втілюють творчі рішення, і штемпельної продукції від лідера світового ринку. Як бачите, споживчі товари з Австрії є справді помітними.

Австрійські видавці і виробники ігор пропонують вичерпний обсяг настільних ігор, карточних ігор і кімнатних ігор, як класичних, так і нових. Одним із прикладів є віденська фабрика Ferd. Piatnik & Söhne ,заснована у 1824 році і нині представлена у понад 60 країнах своїми іграми, головоломками та ігровими картами. Дитячі іграшки з суцільного австрійського дерева мають великий попит на ринках в цілому світі, так само як і міцні, приємні для дітей іграшки з пластику, виготовлені за найвищими австрійськими стандартами якості.

Стосовно сегменту офісних товарів, Австрія має багато компаній, що знаходяться на самій вершині міжнародного ринку. Папір та печатки, вироблені в Австрії, закуповуються клієнтами по всьому світу. Trodat GmbH з Велсу у Верхні Австрії є лідером світового ринку з автоматичної оснастки для печаток і лазерних гравірувальних інструментів. Як піонер індустрії печаток і маркування, Trodat експортує 98% продукції в 160 країн.

Ексклюзивні товари з глобальним попитом

Цей ім’я синонімічне з високоякісними бокалами для вина: Riedel Glas , якісні товари від сімейної компанії з Куфштайна в Тіролі. Експерт з вин Роберт Паркер є також прихильником цієї компанії: «Найкращі винні бокали з технічної та гедоністичної точки зору – бокали, виготовлені Riedel».

Анна-Софі Муттер, Чі-Юн, Барр Філіпс та багато інших музикантів з міжнародних ім’ям покладаються на якісні струни з Австрії: компанія Thomastik-Infeld з Відня з 1919 року виготовляє якісні струни для гітари, басу і скрипки.

Декоративне та функціональне освітлення з Австрії

EGLO є одним із найуспішніших постачальників декоративних систем освітлення для дому. З середини 1980-х років EGLO працює також на міжнародному ринку. Сьогодні висококласні освітлювальні прилади EGLO продаються в більш ніж 70 представництвах у всьому світі.

Підприємством, яке з 1823 року присвятило себе тонкому мистецтву виготовлення скла, є компанія з традицією J. & L. LOBMEYR GmbH : починаючи зі склянок та кухлів для води і закінчуючи вазами та кришталевими світильниками. Ексклюзивні вироби віденського підприємства можна побачити у відомих оперних та концертних залах, музеях та готелях класу люкс від Європи до Азії.

Фірма Bakalowits Licht Design GmbH з 1885 року експортувала свої кришталеві люстри до Америки та Азії, а у 1900 році представила їх на всесвітній виставці в Парижі.

XAL GmbH виробляє системи освітлення для магазинів, офісів, готелів та житлових приміщень. Близько 400 працівників працюють в 16 пунктах у 7 країнах над розробкою, виробництвом та збутом. Головний офіс підприємства знаходиться в Граці, найважливіші дочірні представництва – в Мюнхені, Цюриху, Лондоні та Нью-Йорку.

Легка промисловість Австрії – в минулому та сьогодні

Чи знали Ви, що багато продуктів, які полегшують та покращують життя багатьох споживачів у цілому світі, завдячують своїм походженням австрійській винахідливості? Так, Йозеф Мадершпергер винайшов швейну, а Петер Міттерхофер письмову машини, перший портретний об’єктив розробив Петер Вільгельм Фрідріх фон Воігтлендер А Карл Ауер фон Вельсбах удосконалив газове освітлення та лампочки.

А сьогодні? Сьогодні Ви знайдете в Австрії фірми, які пропонують
  • консалтингові послуги та інжиніринг
  • устаткування
  • пристрої та обладнання
  • дизайн
і пов’язані з цим індивідуальні рішення для різноманітних потреб індустрії споживчих товарів.


Індивідуальні рішення

Австрія в однаковій мірі в стані задовольнити запити як великих компаній, що представляють цілі галузі, так і бажання фахівців, що працюють у сфері виготовлення споживчих товарів. Від консалтингових послуг до спеціального інструменту, від конвеєру до товарного дизайну для вищого сегменту ринку: для всіх запитів щодо виготовлення споживчих товарів можна знайти компетентного та орієнтованого на експорт постачальника.

Так, наприклад, у більше ніж у 60 країнах у казино використовується обладнання та ноу-хау австрійської фірми Novomatic , лідера ринку, який також оперує букмекерськими фірмами та пропонує своїм клієнтам широкі послуги з менеджменту ігрового бізнесу.

Австрійська фірма ART for ART Theaterservice GmbH зі своїм комплексом послуг у реалізації оперної та театральної продукції стала надійним партнером для найкращих домів світу. У списку її клієнтів знаходяться Метрополітен-опера з Нью-Йорка, Паризький Театр Єлисейських полів та японський центр мистецтв Хьоґо.

Товарний дизайн

Процес розвитку в напрямку досконалого сучасного промислового та товарного дизайну останніми роками став причиною заснування в Австрії численних компаній, які успішно займаються ринковим сектором "дизайн". Австрійські успіхи у сфері товарного дизайну знайшли своє відображення не лише у втішних показниках збуту клієнтів, але й були відзначені міжнародними преміями за досягнення у галузі "дизайну".

Особливо у галузі косметики, де не в останню чергу вирішує око, яка упаковка має успіх, фірма ALPLA WERKE Alwin Lehner GmbH & Co KG пропонує завдяки своїм великим технологічним можливостям сучасне застосування інноваційних продуктів. Підприємство належить до світових ринкових та технологічних лідерів у сфері штучної упаковки.

Фірма MARETO Kunststoffverarbeitung GmbH з Парндорфу (Бургенланд) постачає свої губні помади, помади для догляду за губами та тюбики з штучних матеріалів найбільшим учасникам косметичного ринку. Доля експорту складає 99%.

Нові ринки

Маленький вітчизняний ринок є важливою причиною того, що австрійські компанії прагнуть освоїти нові цільові групи. Такий досвід відображається у експортному авторитеті австрійських компаній. Чи то йдеться про технічний дизайн для Silver Agers, чи про досконалу продукцію для кінцевого споживача на ринках, що стрімко розвиваються, австрійські компанії є Вашим ідеальним партнером для освоєння нових ринків.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA