Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Vstřikovací technika pro světové trhy

Co mají společného autíčka na hraní s trendovými kryty na mobily? Spojuje je inovativní síla rakouské společnosti ENGEL.

Mnoho výrobků, se kterými denně přicházíme do styku, existuje jen díky vstřikovací technice rakouského výrobce strojů ENGEL . Rodinný podnik, který byl založen v roce 1945, patří jako samostatná značka ke světovým lídrům ve výrobě vstřikovacích strojů a je zároveň považován za vedoucí firmu v oblasti vstřikovací technologie. Společnost dnes klade důraz na specifické požadavky zákazníků a nabízí systémová řešení na zpracování vstřikovacích technologií z jedné ruky: od strojů přes automatizaci, procesní technologii a projektování nářadí až po školení a servis. Společnost se zaměřuje na odvětví automobilového a balírenského průmyslu, medicínu, telekomunikace a technické výlisky.

Díky svým osmi výrobním závodům v Evropě, Severní Americe a Asii a také pobočkám a zastoupením ve více než 85 zemích nabízí Engel svým zákazníkům na celém světě optimální podporu. S pomocí nejmodernějších technologií a nejefektivnějších výrobních zařízení vyrábějí zákazníci společnosti ENGEL konkurenceschopné a úspěšné výrobky.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA