Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Technika odlewów wtryskowych wykorzystywana na rynkach całego świata

Co wspólnego mają samochodziki dla dzieci z najmodniejszymi obudowami telefonów komórkowych? Oba produkty stworzone zostały dzięki innowacyjnej wizji austriackiej Firmy ENGEL.

Wiele produktów, z którymi codziennie się stykamy, ma szansę powstać jedynie dzięki technice odlewów wtryskowych austriackiego producenta maszyn Firmy ENGEL . Przedsiębiorstwo rodzinne założone w roku 1945 jako samodzielna marka jest największym na świecie producentem maszyn wtryskowych i uchodzi za pioniera tej technologii. Firma oferuje dzisiaj rozwiązania obróbki techniką wtryskową opracowane na specjalne zapotrzebowanie danego klienta i to w jednym miejscu: począwszy od udostępnienia maszyny, przez automatyzację, technologię procesów i projektowanie narzędzi aż po szkolenia i usługi. Firma koncentruje swoją działalność głownie w branży samochodowej, opakowaniowej, medycznej, teleelektronicznej oraz wtrysku technicznego.

Firma posiada osiem zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Azji oraz oddziały i przedstawicielstwa w ponad 85 krajach, dzięki czemu może świadczyć optymalne usługi na całym świecie. Nowoczesne techniki i najbardziej wydajne maszyny produkcyjne pomagają tworzyć klientom Firmy ENGEL produkty skutecznie i na konkurencyjnym poziomie.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA