Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Vstrekovacia technika pre svetové trhy

Viete, čo majú spoločné hračkárske autíčka a trendové kryty na mobily? Obe spája inovatívna sila rakúskej spoločnosti ENGEL.

Mnoho výrobkov, s ktorými sa dennodenne stretávame, existuje len vďaka vstrekovacej technike rakúskeho výrobcu strojov ENGEL . Rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1945, patrí ako samostatná značka k svetovým lídrom vo výrobe vstrekovacích strojov a je zároveň považovaný za vedúcu firmu v oblasti vstrekovacej technológie. Spoločnosť kladie dôraz na špecifické požiadavky zákazníka a ponúka mu systémové riešenia na spracovanie vstrekovacou technológiou z jednej ruky: od strojov, cez automatizáciu, procesnú technológiu a projektovanie náradia až po školenie a servis. Spoločnosť sa zameriava na oblasť automobilového a baliarenského priemyslu, na oblasť medicíny, telekomunikácie a technických výliskov.

Vďaka svojim 8 výrobným závodom v Európe, Severnej Amerike a Ázii, ako aj vďaka sieti pobočiek a zastúpení vo viac ako 85 krajinách poskytuje Engel svojim zákazníkom na celom svete optimálnu podporu. Zásluhou najmodernejších technológií a najefektívnejších výrobných zariadení vyrábajú zákazníci firmy ENGEL konkurencieschopné a úspešné výrobky.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA