Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Dünya piyasaları için enjeksiyon kalıplama teknolojisi

Oyuncak arabalar ve güzel cep telefonu kaplamaları arasındaki bağlantı nedir? Avusturya'lı şirket ENGEL'in inovasyon gücü.

Günlük yaşantımızda karşılaştığımız birçok ürünün üretilmesi, ancak Avusturya'lı makine üreticisi ENGEL sayesinde mümkün olmaktadır. 1945 yılında kurulmuş olan bu aile şirketi, kendi markasıyla dünya çapında en büyük enjeksiyon kalıplama makinesi üreticisidir ve alanında teknolojik önder olarak kabul edilmektedir. Şirket, enjeksiyon kalıplama alanında müşteriye özgü sistem çözümlerini tek elden sunmaktadır: Makineden otomatikleştirmeye, proses teknolojisi ve projeye özgü donanım üretiminden eğitim ve servise kadar tüm hizmetler tek elden sunulmaktadır. Şirket ağırlıklı olarak otomotiv, ambalajlama, tıp, teletronik ve teknik kalıplama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki 8 üretim tesisi, 85 ülkedeki şubeleri ve temsicilikleri ile ENGEL, müşterilerine dünya çapında mükemmel hizmet sunabilmektedir. En modern teknoloji ve en etkin üretim tesisleri sayesinde, ENGEL'in müşterileri rekabetçi ve başarılı ürünler imal edebilmektedir.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA