Advantage Austria Показати навігацію

Техніка для лиття під тиском – для всіх ринків світу

Що спільного у іграшкового автомобіля і стильного корпусу мобільного телефону? Їх об’єднують інноваційні технології, створені на австрійському підприємстві ENGEL.

Виробництво численної продукції, яку ми використовуємо повсякденно, стало можливим лише завдяки техніці для лиття під тиском від австрійського виробника машин та обладнання ENGEL . Сімейне підприємство було засноване в 1945 році, на сьогоднішній день воно є індивідуальним торговим знаком і найбільшим світовим виробником техніки для лиття під тиском, займаючи позицію лідера в сфері технологій. Для своїх замовників підприємство розробляє комплексні індивідуальні системні рішення для лиття під тиском: від самих машин, включаючи системи автоматизації процесів , технології процесів, проектування інструментів, і до навчання персоналу та сервісного обслуговування. Основними споживачами обладнання та технологій компанії є автомобільна промисловість, виробництво упакування, медицина, телекомунікації і електроніка, виробництво профільованих деталей.

Компанія Engel має 8 виробничих підприємств в Європі, Північній Америці та Азії, а також філіали і представництва в більш, ніж 85 країнах, це допомагає підтримувати тісні контакти з клієнтами у всьому світі. Завдяки найсучаснішим технологіям та високоефективним виробничим установкам клієнти компанії Engel випускають конкурентоспроможну продукцію, яка користується високим попитом.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA