Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

В галузі переробки полімерів діють більше 560 (NCAE 222) австрійських підприємств, на яких зайнято приблизно 26.600 працівників. Окрім виготовлення сировини для виробництва полімерів та виробів з полімерів в Австрії налагоджено випуск ряду допоміжних матеріалів для виготовлення і переробки полімерів. Австрійські виробники, які виготовляють обладнання для переробки полімерів, займають провідні позиції на міжнародному ринку. Тут Ви можете отримати уявлення про ситуацію в цій важливій австрійській галузі промисловості.

зміст:

Полімер – матеріал з Австрії

Переробка полімерів має давні традиції: ще на початку ХХ століття в Австрії функціонували підприємства, на яких з таких матеріалів, як целулоїд, казеїновий пластик (штучний ріг) чи галаліт виготовляли ґудзики, прикраси та інші вироби. Сьогодні в австрійській галузі виготовлення та переробки полімерів випускають продукцію на суму майже 7,1 млрд. євро.

Оскільки внутрішній ринок досить невеликий, то вся галузь орієнтована на випуск продукції для експорту. Деякі підприємства повністю збувають свою продукцію за кордоном. На деяких підприємствах виготовляється така полімерна продукція, як поліетилен чи пінистий полістирол. Велике значення приділяється переробці полімерної продукції.

Найважливіша продукція

Найважливіша полімерна продукція, що виготовляється в Австрії:

  • упаковка (плівка, ящики, каністри, пляшки тощо)
  • технічні запчастини для автомобілебудування і електротехніки
  • труби та будівельні матеріали.

Установки для виготовлення полімерів – техніка найвищого рівня

Австрійські підприємства у сфері виготовлення установок для виробництва полімерів успішно здійснюють експорт в усі країни світу. Високі технічні стандарти і ноу-хау цієї галузі виробництва машин та устаткування цінуються на європейському та міжнародному ринках.

Австрійські виробники виготовляють не лише обладнання для виробництва полімерів, але також здійснюють поставку окремих модулів, інструментів та пристосувань для автоматизації виробництва, що гарантує їхнім клієнтам найвищу якість та продуктивність. До чинників успіху належать добре освічені фахівці, високі стандарти якості і ефективна співпраця з виробниками в інших країнах.

Багатство ідей та усвідомлення якості

Австрійські виробники обладнання для виготовлення полімерів відзначаються особливим зацікавленням до інноваційних розробок. Якісні високовартісні власні розробки та функціональне виготовлення за замовленням також належать до чинників успіху.

Австрійська галузева група виробників обладнання для виготовлення полімерів
Асоціація в галузі технологій виробництва та обробки металів
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Відень
Австрія
 
+43 5 90 900/3482
 
+43 1 505 10 20
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA